Розвідка зафіксувала прибуття з РФ на Донбас бронетехніки і найманців


У Головному управлінні розвідки МО України повідомляють, що Росія не припинила постачати на тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях озброєння, військову техніку, боєприпаси, паливно-мастильні матеріали та інше військове майно через неконтрольовані Україною ділянки кордону.

Зокрема, протягом минулого тижня до з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК оперативного угруповання російських окупаційних військ доставлено не менше 10 одиниць бойової броньованої техніки, до 30 вантажних автомобілів зі стрілецькою зброєю, боєприпасами і військовим майном та близько 1 тисячі тонн пального, – йдеться в повідомленні пресцентру МОУ.

Крім того зазначається, що відбулася ротація особового складу окремих підрозділів ЗС РФ, які не входять до складу 1 і 2 АК, також зафіксовано прибуття найманців-громадян РФ для комплектування особовим складом російських окупаційних військ.


Нагадаємо, Росія (країна – агресор) погрожує, що почне офіційно поставляти зброю на Донбас, якщо у США приймуть запропонований закон про виділення $300 млн на рік на військову допомогу Україні.

Про це в п’ятницю, 31 липня, заявив голова комітету Держдуми у справах СНД, євразійської інтеграції і зв’язків зі співвітчизниками Леонід Калашников.

Було б дуже доречно зі сторони агресора визнати за собою регулярні поставки російського озброєння на окуповані нею території, які вона старанно приховує. Черговий доказ тому нещодавній випадок з поверненням проросійськими бойовиками понівеченого тіла Миколи Іліна з вирізаними кістками і внутрішніми органами, щоб було неможливо встановити, з якої зброї його було вбито і приховати факт використання Росією заборонених протипіхотних мін чи інших боєприпасів.

Підтвердженням цієї версії може бути російська протипіхотна міна ПОМ-2, виявлена групою евакуації. А це – заборонене Оттавською конвенцією знаряддя війни невибіркової дії, і виробляють такі міни лише в РФ.  

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *