УВАГА, НЕБЕЗПЕКА!


УВАГА, НЕБЕЗПЕКА!

Якщо ви:

-здаєте або винаймаєте квартиру;

-оформляєте договори купівлі-продажу;

-одружуєтесь;

-берете на роботу працівників;

ВИ ОПИНЯЄТЕСЬ У СИТУАЦІЇ ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ.

Це 4.08.2020 року вчергове довела Національна поліція України, СБУ, Податкова, Міграційна та інші виконавчі Державні органи України.

Але у ваших силах мінімізувати або повністю уникнути цієї небезпеки.

Далі, на черговому прикладі, ми вам покажемо, як український народ, “втомлений від війни” і приспаний відсутністю терактів впродовж перших 5-ти найважчих років воєнних дій в країні, “забив болт” на безпекові заходи, повністю поклавши цю турботу на новостворену Службу безпеки України, Національну поліцію та інші правоохоронні органи.

Так, сьогодні контррозвідка СБУ спільно з Національною поліцією та прокуратурою Автономної Республіки Крим викрила у Києві колишнього учасника незаконного збройного формування, посібника російських окупантів на території АР Крим, володаря медалі від московитів «За возвращение Крыма».

Раніше, у 2014 році затриманий приєднався до угруповання так званої «Самооборони Криму». Перебуваючи зі зброєю на блокпості на в’їзді до Ялти, він здійснював протиправні перевірки документів громадян та обшук їх автомобілів. Також зловмисник брав участь у незаконних затриманнях людей на території півострову.   

За нашими даними відображеними у його записі в Чистилищі сайту Миротворець (дата внесення:  30.07.2019), він уже рік міг перебувати на мирній території України. Навіть була вказана можлива адреса проживання притирка.

І ось цей ворог України, на руках якого чимало злочинів, спокійно весь цей час проживав у столиці, ходив біля ваших дітей, рідних і близьких, мав якісь трудові відносини з кимось (жити за щось же мусив), контактував, знайомився, дружив, зустрічався, жив.

Іншими словами, створював собі легенду добропорядного громадянина, який уже дааавно живе в одному з висоток Києва, його даааавно знають сусід Коля, колега по роботі Петро, подруга Оксана, та інші.

Завербований російськими спецслужбами громадянин України, якому легко розчинитись у нашому середовищі, може так жити по кілька років. До моменту отримання завдання від куратора з РФ для здійснення теракту або ж для отримання будь-яких розвідувальних даних, які цікавлять російського агресора.

На той час він уже буде “в доску своїм” і не буде викликати ні у кого найменших підозр.

І ніхто! Ніхто не здогадався за весь цей час задатись питанням: хто це такий тут оселився? кого це я беру на роботу? що це за новий залицяльник у мене з’явився?

А достатньо було навіть не заходити на сайт Миротворець, щоб два рази клікнути для пошуку. Достатньо було просто в браузері набрати ім’я і прізвище!

Чи був він завербований спецслужбами агресора, чи це просто нещасна душа, яка розчарувалась у рускому мірі і хотіла після всіх здійснених злочинів проти України мирно “почити” серед українців – розбереться слідство.

А тепер, увага!

Таких “закладок” серед вас зараз – купа мала. І тільки від вас залежить, чи убезпечите ви себе від загрози.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *