НЕ ПРО ІЛЬМЕНІТОВІ СХЕМИ, А ПРО ТЕ, ЯК МОЖНА НАСОСАТИ НА ДЕРЖСЛУЖБІ


Є тут ще ті, хто дівуються, чому так важко боротися за Україну проти російської агресії? Ми давно не дивуємося. Особливо з огляду на те, що знаємо “з тієї сторони” про деяких з тих, хто очолив за Зеленського ключові напрями деяких українських Державних структур, завдяки яким, здавалося б, можна було наносити ніщивні удари по економіці російських загарбників. Але є й інший напрямок, що пояснює якщо не злочинну бездіяльность цілих відомств, то повну неефективність. Наприклад АПМУ. Чого вона варта ми і так знаємо по їх справам на напрямку моніторінгу порушень Державного кордону України на морі. Деякі їх опуси ми періодично читаємо.

Але запитання одне єдине до її теперішнього очільника: де ж ти стільки з дружиною насосав на Державній службі і скільки ще вам треба золота та діаманиів, щоб нажертися?

Економічна правда 04.08.2020 року за адресою https://www.epravda.com.ua/news/2020/08/4/663694/ надрукувала відповідні документи про те, що Керівник Адміністрації морпортів України з дружиною не задекларували нерухомість у Німеччині на 13 мільйонів

ЦЕЙ МАТЕРІАЛ БУВ ВИДАЛЕНИЙ БЕЗ ПОЯСНЕНЬ ЧЕРЕЗ КІЛЬКА ГОДИН ПІСЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ. МАБУТЬ Е-ПРАВДА НЕ ТАКА ВЖЕ І ПРАВДА ТА І ПРАВДОЮ НІКОЛИ НЕ БУЛА. ТУТ ЯК? АБО ТИ ЖУРНАЛІСТ, АБО МЕДІЯ6ЛАТ.

Наводимо скріншоти цієї статті, яку принципові “журналісти” видалили. Мабуть порєшали і домовилися десь посередині

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *