Річниця псевдореферендуму в ОРДО: Зрадники досі у владних кабінетах


11 травня у т.зв. «днр» свято – так званий «день республіки», хоча за повідомленнями з Донецька, там зовсім не весело, особливо на тлі успіхів ЗСУ.

Події квітня-травня 2014 року вплинули на подальший перебіг історії. Тоді (11.05.2014) за повної бездіяльності верхівки донецьких правоохоронців та влади, завербованої російськими спецслужбами, було проведено «псевдореферендум». Чому псевдо?

  • Тому що тоді в Донецьку кількість виборчих дільниць була втричі меншою, ніж зазвичай, а в інших містах – у 5 разів.
  • Бо всіх бюджетників під погрозами звільнення змусили прийти на голосування.
  • Тому що проросійські сили автобусами возили людей голосувати з однієї дільниці до іншої.

Тому що втікачі-регіонали боялися справедливої розправи з боку нової української влади та пообіцяли місцевому населенню «російський рай» в автономії! Саме автономізація та самостійність регіону була первинною метою росіян. Для цього ще раніше російськими спецслужбами було вкинуто гасла: «Донбас годує Україну! Київ Донецьку не указ».

Про це пише автор Telegram-каналу «Вольнодумец», передає Інформаційний спротив.

Ми пам’ятаємо, як депутати ВРУ від «партії регіонів», читай «росії», організовували голосування. Як продана горлівська міліція підкорилася одному російському диверсанту безлеру. Як начальник обласного УВС роман романов допомагав меру Донецька олександру лук’янченку заводити бойовиків захарченка до міськради та зняти прапор України. Як патріотичному населенню Донецька, голова ОДА Сергій Тарута, що обурювався бездіяльністю влади, з екранів говорив «заспокоїлися, все буде добре». При цьому сепаратисти його не пустили навіть до будівлі ОДА та захопили офіс його компанії «ІСД».

Ми пам’ятаємо, як патріотичні сили прийшли до Ботанічного саду до обладнаної там резиденції Ріната Ахметова, щоб закликати його протидіяти російським та сепаратистським силам, але біля воріт їх зустрів олександр захарченко – майбутній «глава днр» – разом із російськими бойовиками «оплот». А пізніше «господар Донбасу», який під’їхав, Р.мАхметов, розповів присутнім про «щастя Донбасу» і що «він з народом!»

При цьому він промовчав, що напередодні умовив у своєму незаконно приватизованому, підірваному (центр Донецька) та побудованому заново готелі «Донбас-палас» в.о. генпрокурора України Ярему, в.о. голови СБУ Наливайченка та Таруту не проводити штурм будівлі ОДА, захопленої купкою диверсантів та сепаратистів. Саме він переконав їх у тому, що «ми самі тут у всьому розберемося та наведемо лад» і підготовлені групи СБУ поїхали назад, що дозволило російським ДРГ зміцнитися та зібрати прихильників.

Вдумайтеся, захоплення Донбасу, руйнування його економіки, мільйонів біженців, тисяч жертв та повномасштабної війни могло й не бути, якби місцева донецька влада та бізнес-еліта не зрадили народ та країну. При цьому за свою зраду вони не понесли жодного покарання. Вони всі мешкали в Києві і потім знову відродилися в «опзж» та інших проросійських партіях, залишки яких досі перебувають у владних кабінетах України.

Невже того, що вже сталося з 2014 року, недостатньо для правильних висновків? Непослідовність, коливання, бездіяльність, не жорстка позиція до проросійських сил – лише підживлюють антиукраїнські сили, які прагнуть реваншу.

Невже ми знову чекатимемо від когось правильних кроків, якщо те, чим це закінчується, ми вже бачили і знаємо. Нині не час перевиховання проросійських сил. Нині час рішучого захисту національних інтересів України та звільнення нашої землі від ворога! Інакше бути не повинно!

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *