Джерело: Обозреватель.
Російські загарбники продовжують скоювати воєнні злочини на тимчасово контрольованих ними територіях. Окупанти з Рязані, які приїхали до України, вп’ятьох зґвалтували місцеву мешканку.
Після цього росіяни вбили жінку. Про це стало відомо з телефонної розмови окупанта, перехопленої Головним управлінням розвідки Міноборони України.
“Тут у нас біда: рязанські приїхали, щось там, одну зґвалтували вп’ятьох, потім убили. Так, такі чутки ходять, тому посилюють ці, заходи”, – розповів він своїй співрозмовниці.
Окупант, однак, не був обурений або здивований діями своїх товаришів по службі – його більше хвилювало те, що військовим “другої армії світу” у грудні все ж таки видали зимові берці, але вони виявилися незручними. “Незграбні, як лижні черевики”, – скаржився росіянин.
Розповів він і про обстановку на фронті. За словами загарбника, армія РФ на його ділянці стоїть на місці, ні про яке просування чи наступ не йдеться.
“Ми сидимо тут, як дурні…сидимо тут на ж**і рівно”, – сказав російський військовий.