Рефлекси для президента: Подача не подій, а емоційного ставлення


Автор Уляна Дідич

Ну що, котики, поржали з нового відео гідранта? Повправлялися в мемчиках?
А тепер я вам розповім, як вас знову розводять. Як кошенят, ага.

Тільки спершу уважно і вдумливо прочитайте скрін, щоб відразу відпали всі контраргументи з раціональними обґрунтуваннями – вони всі мимо каси.

Прочитали? Запам’ятали основну тезу:

сприйняття емоціями, подача не подій, а ставлення до них?

Тоді вмощуйтеся зручніше, і я вам розповім, як вже зараз на ваших очах бабуся Беня виграє осінні парламентські вибори.
Кажу відразу. 25 порохівських процентів їх не цікавлять, тому свою логіку запхайте собі… назад в мізки. Працюють на решту 75. А там – див.вище: емоції і нав’язане ставлення до подій.

Отже,
Підготовка.
Відео про “булаву ховає”. 
Хахаха, які там ідіоти, вони не знають процедур! 
Знають, звісно. І не ідіоти. Перестаньте вважати їх ідіотами (я не про гідранта, той просто лялька).
Мета цього відео, показати, що він спішить. Для чого? Щоб розпустити парламент. 
Все. Решту його прихильники на емоціях додумають самі.

Мети досягнуто. Всі вірять, що гідрант має на меті розпуск парламенту. Навіть не сумніваються. Навіщо? Ну звісно, щоб завести в Раду чесних і некорумпованих депутатів, які допоможуть боротися за все хороше і проти всього поганого.
Далі нам дають достатньо часу для обговорення: може-не може, законно-не законно і т.д. Всі нервуються, шарпаються, щось прогнозують, придумують протидію. Що більше хайпу, то краще.

Так от, після вчорашнього відео я майже певна – розпуску не буде. Просто почалася виборча кампанія на осінь.

Яка ж мета цього відео? Їх декілька.

1. Обґрунтування, чому за наступні півроку гідрант не зробить “все добре проти всього поганого”. Винні призначені – Порох і депутати, які не дали розпустити Раду. Але ж він так старався!

2. Катком по судах.
Тут для нього кілька профітів. Це і авансовий підрив довіри до судової гілки влади в принципі – а це одна з підвалин державності (Росія дякує і записує собі ще одну перемогу). Суди і досі не мали великого авторитету, а тепер завідомо всі рішення будуть сприйматися негативно. І жодні логічні обґрунтування не зайдуть і не сприймуться. Хом’ячкам вже розказали, як до цього ставитися. Окрім того, це вам авансова відповідь на всі питання “хто замовив”, “чому не сидить” і “де відрубані руки”. Під час парламентської кампанії в ЗЕ про це можна не питати, це автоматом буде рикошетити на Пороха, а йому лиш додасть дивідендів.

3. Армія. 
І тут в мені закипає така лють, що я готова брати лопату і лупцювати по тупих пиках до кривавої юшки не лише тих, хто голосував, а й тих, хто своїми білими пальтами всіляко сприяли, включно з деякими волонтерами. 
За 5 років війни явище “паркетний генерал” у нас майже вмерло. З інформ.простору – так точно. У нас майже вся верхівка армії – бойові офіцери. Зі своїми плюсами й мінусами, але армія – стала бойовою. І генерали – бойові.

Що робить плісінь одним відео? Просто проходиться по всьому цьому грубою зневагою. І вкладає цю зневагу в голови хом’ячкам. Їх тепер не цікавитиме бойовий шлях того чи іншого офіцера. Для них він буде “порохівським генералом”. І армією тепер керуватимуть не бойові генерали, а <зневажливо> “призначені порохом”. Під цим соусом і Апаршина можна ковтнути.
І так, всі майбутні закиди про “армія не підтримує” будуть нівелюватися цим аргументом.

4. СБУ
Ні, він ні півслова не сказав, що Грицак поганий, чи СБУ погана. Але як ставитися до СБУ, хом’ячки вже засвоїли, навіть не сумнівайтеся.І як сприймати всі можливі викриття від СБУ, – теж.

Тобто в сухому залишку ми маємо декілька речей:

  • Підрив довіри до основних державних інституцій: суд і парламент.
  • Подальше перетворення на клоунаду інституту Президента, який з ці 5 років став форпостом боротьби проти агресії на міжнародному рівні.
  • Дискредитація армійського командування й СБУ.
  • Авансове виправдання бездіяльності і бездарності новообраного на наступні півроку.
  • Перезапуск в свідомості виборця очікувань “за все хороше проти всього поганого” з посуванням терміну з президентських виборів на парламентські.

Перші три пункти – робота на ворога.
Останні два – на бабусю Беню.

Одна з найбільших помилок Пороха: він переоцінив зрілість суспільства. Як переконаний ідейний демократ, він принципово не втручався в ЗМІ і в суди, принципово наполягав на законності всіх процедур. Саме тому його так поважає міжнародна спільнота. А наше суспільство вимагало розжованої локшини на вуха, революційної доцільності, козлів відпущення і швидких реваншів.

Ці парламентські вибори Порох, скоріш за все програє з тріском. Саме тому, що не зможе в методах опуститися до тих, які суспільство готове сприйняти.

А виховання суспільства – процес дуже повільний і ресурсозатратний.

Ну що ж, нам не вперше впрягатися в те, що на перший погляд виглядає примарним.

#як_це_працює
#думати_боляче

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *