Почалися тренувальні польоти на модернізованих вертольотах Н-225 Super Puma


Пілоти ДСНС та Національної гвардії України почали тренувальні польоти на модернізованих вертольотах Н-225 Super Puma. Про це повідомили у Департаменті комунікації МВС, інформує #ШОТАМ.

“МВС України розвиває систему цивільної авіабезпеки у співпраці із французькою Airbus Helicopters. Почалися тренувальні польоти на модернізованих вертольотах Н-225 Super Puma пілотів ДСНС України та Національної гвардії України”, – йдеться в повідомленні.

У відомстві також повідомили про набір пілотів-прикордонників на вертоліт Н-125.


Оголошено набір пілотів Державна прикордонна служба України. Вони літатимуть на нових легких однодвигунових Н-125, які надійдуть наступного вже року. А Національна поліція України теж у майбутньому отримає нові Н-145. Ви у безпеці, коли ми у небі. 

Нагадаємо, наприкінці минулого року в Україну прибули перші 2 французькі вертольоти Airbus H225 Super Puma.

Як відомо, ці вертольоти виконуватимуть в Україні ті самі функції що і в Німеччині чи Франції: пошук злочинців, рятувальні операції, операції в горах та воді. А також контроль кордону, особливо в зонах малодоступних для звичайних підрозділів, наприклад в Чорнобильській зоні, зони контролю з РФ, морські зони.Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *