Протест у неволі: Володимир Балух не п’є воду і не спить вже дві доби


ПРО НЕЗЛАМНІСТЬ І ВЕРХОВЕНСТВО СИЛИ ДУХУ ОДНОГО УКРАЇНЦЯ НАД ФІЗИЧНОЮ СИЛОЮ СОТЕНЬ ПОНЕВОЛЮВАЧІВ І ЦІЛОЇ КРАЇНИ-АГРЕСОРА

Приклад для тих, хто втомився боротись перебуваючи у комфорті.

Володимир Балух

  • Володимир Балух – кримський фермер, український громадський активіст, член Конгресу українських націоналістів. Після анексії Криму Росією відмовився від російського громадянства. Взимку 2013 року Балух вивісив прапор України на своєму будинку, пізніше прикріпив на будинок табличку «Вулиця героїв Небесної Сотні».
  • В кінці 2016 року Володимира Балуха затримали співробітники ФСБ Росії. Вони стверджували, що на горищі будинку Балуха знайшли патрони і тротилові шашки. Підконтрольний Росії суд в Криму засудив його до 5 років позбавлення волі – за двома кримінальними справами: зберігання боєприпасів і інцидент, який назвали «побиттям начальника Роздольненського ізолятора тимчасового утримання».
  • Балух свою провину не визнав, в знак протесту він оголошував голодування. Захист Балуха і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію. Правозахисний центр «Меморіал» визнав Володимира Балуха політичним в’язнем.

Українського активіста Володимира Балуха, який раніше оголосив голодування в російській колонії, відвідала адвокат Ольга Дінзе. У коментарі Крим.Реаліі вона розповіла, що активіст вже два дні не спить і не п’є воду.

«Він повідомив мені про те, що дійсно оголосив голодування в знак протесту порушення його права на зустріч з консулом України. Оскільки він є громадянином України, він має безумовне право на зустріч з консулом. І в даний час поки він відмовляється від вживання їжі та води. Тобто в даний час він знаходиться на сухому голодуванні. Звісно довго перебувати на сухому голодуванні він не зможе, тому що при відмові від вживання води виникає швидке порушень роботи не тільки внутрішніх органів, а й також порушення роботи нервової системи, що пов’язане з повною втратою сну. В даний час він вже не спить взагалі вже дві доби », – розповіла Ольга Дінзе.

Адвокат додала, що сьогодні написала заяву на ім’я начальника колонії з проханням надати Балух цілодобову медичну допомогу, а також помістити його в медичну частину.

«Європейський суд безпосередньо декларує те, що особа повинна надавати повну, комплексну допомогу, не порушуючи його права на відмову від вживання їжі. Тобто тут і медична допомога, тут і допомогу інших профільних лікарів, включно психолога. У зв’язку з цим я в заяві вказала на те, що я прошу дозволити допуск до Балух в даний час лікаря судово-медичного експерта з більш ніж 30-ти річним стажем для його попереднього огляду і обстеження », – зазначила адвокат.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова нагадала, що минулого року Володимир Балух голодував 205 днів, що неабияк підірвало його здоров’я.

Нелюдські умови утримання, зокрема перебування більше двох місяців у штрафному ізоляторі та позбавлення права зустрічі з консулом змусили його знову вдатися до такого радикального кроку”, – написала Денісова на своїй сторінці у Facebook.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Протест у неволі: Володимир Балух не п’є воду і не спить вже дві доби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *