Українська ракетна система «Вільха-Р» готова до серійного виробництва


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Вітчизняний ракетний проєкт «Вільха-Р», розроблений ДККБ «Луч», що входить до складу ДК «Укроборонпром», вже готовий до серійного виробництва.

Про це розповів Генеральний директор Державного Концерну «Укроборонпром» Павло Букін, повідомляє Defense Express.

«Вільха-Р» готова до серійного виробництва. «Вільха-М» ще випробовується», – сказав він, відповідаючи на питання журналіста.

Ціна серійних українських ракет буде менша, ніж ціна на її аналоги на світовому ринку. Це зумовлює певний інтерес до «Вільхи» зі сторони інозамовників.

«У нас буде дешевше (ніж $200 тисяч). «Вільха» вже сьогодні має значний експортний потенціал. На всіх випробування присутні військові аташе дружніх країн. Вже є певне обговорення щодо перспективних постачання цих виробів. Знову ж важливо розуміти, яка кількість необхідна Міноборони. Як тільки запустимо комплекс в серію, будемо, в першу чергу, виконувати потреби Міністерства. А потім – експортні замовлення», – наголосив Павло Букін.

Нагадаємо, державні випробування модернізованих вітчизняних коригованих ракет «Вільха-Р» для комплексу «Вільха» були завершені 13 червня ц.р. Зараз опрацьовується документація щодо прийняття цього виробу на озброєння ЗСУ.

Перша версія «Вільхи» з дальністю до 70 км була прийнята на озброєння на початку 2019 року та вже виготовляється.

А державні випробування модернізованої версії коригованої ракети за збільшеною дальністю (до 130 км) «Вільха-М» заплановані на серпень-жовтень цього року.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *