Про митницю.Приїхав, поістерив, поїхав, ніхто не звільнився: Чи дієві такі своєрідні реформи Зеленського


Відома доля митників, яких “розніс” Зеленський: ніхто не звільнився.

Про це повідомив глава Державної митної служби Максим Нефьодов в інтерв’ю “Сьогодні“.

Більш того, за словами чиновника, співробітників ДМС, які скомпрометували себе, навіть звільнити дуже проблематично.

“Це не буде просто. Процес державної служби побудований таким чином, що звільнити працівника можна через 6-7 місяців від моменту, коли ти захотів його звільнити, до самого звільнення. А потім – ще суди”, – зазначив Нефьодов.

  • Нагадаємо: Володимир Зеленський під час наради на Закарпатті влаштував рознос працівникам митниці на камеру і запропонував починати нормально працювати, або писати заяви на звільнення.

Пізніше, на сайті Офісу Президента України 8 серпня з’явилось повідомлення:

Призначення нового голови Закарпатської ОДА та відверта розмова Президента України Володимира Зеленського із місцевими митниками на початку липня – дали свої результати. 
Внаслідок скоординованих дій ОДА, Закарпатської митниці ДФС та правоохоронних органів перерахування до держбюджету в липні поточного року становили 740 мільйонів гривень, що на 77% більше, ніж у червні, й на 74% більше, ніж у липні 2018-го.

Разом з тим, нагадуємо, що в результаті спільних реформ, запроваджених президентом П.Порошенком та Урядами В.Гройсмана і А.Яценюка, внаслідок системних змін і реформ, митні надходження до державної казни ростуть кілька років поспіль.

Так, раніше ми повідомляли:

Окремо важливо нагадати про митний експеримент із спрямування митних надходжень на ремонти доріг:

Слід зазначити, митний експеримент, що його ініціював Кабінет Міністрів України та який був затверджений постановою від 16 вересня 2015 р. №726, полягає у спрямуванні 50% суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів, до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів із метою фінансування.

Так, наприклад, із сум перевиконання по обсягах мита, акцизного податку та податку на додану вартість на реконструкцію/поточний  ремонт автомобільних доріг Волині у 2018 році перераховано 154,6 млн грн.

А загалом протягом дії так званого «митного експерименту» у 2015-2018 роках – 1 млрд 140 млн гривень.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *