За три роки Волинська митниця утричі збільшила відрахування до державного бюджету


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Через злагоджену роботу та системні зміни Волинська митниця ДФС за 3 роки більш ніж утричі збільшила відрахування до державного бюджету.

Про це повідомляє ВолиньPost.

За перше півріччя 2019 року Волинською митницею ДФС адміністровано 7 млрд 30 млн гривень доходів Державного бюджету України. Виконання доведеного Міністерством фінансів індикативного показника складає 120 відсотків. У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року надходження до бюджету збільшились на 57 відсотків або на 2 млрд 556 млн грн.

Стабільне зростання сум сплачених податків та стягнутих за протоколами про порушення митних правил штрафних санкцій, адміністрованих Волинською митницею ДФС, триває з початку 2017 року.

У жовтні 2018 року митниця перейшла своєрідний психологічний рубікон, і з того часу впевнено тримається десятизначних чисел у показниках своєї роботи: якщо середньомісячні надходження митних платежів

  • у 2016 році становили у середньому 300,000000 мільйонів гривень,
  • то у 2019 році – понад 1,000000000 мільярдів гривень.

«Таке зростання досягнуто за рахунок комплексу заходів, які системно впроваджуються у всіх підрозділах і з використанням найсучасніших управлінських інструментів. Вони справді успішні і дають показовий, відчутний і строго фіксований результат», – прокоментував діяльність колективу Волинської митниці ДФС виконувач обов’язки начальника Євгеній Шелігацький.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *