Надходження до держбюджету від Волинської митниці у 2018 р зросли і становлять понад 10 мільярдів гривень


Волинська митниця ДФС у 2018 році перерахувала до державної скарбниці 10 мільярдів 80 мільйонів гривень митних платежів. Про це повідомляє прес-служба митниці.

Це на 2,3 мільярди гривень більше 2017-го року  і становить 109,5 відсотків виконання доведеного розписом державного бюджету України індикативного показника.

У повідомленні зазначається, що збільшення надходження митних платежів на третину відбулося за рахунок збільшення обсягів ввезення вантажних (у 3,4 рази) та легкових автомобілів (у 2,3 рази), мінеральних добрив та машин автоматичного оброблення інформації.

Із сум перевиконання по обсягах мита, акцизного податку та податку на додану вартість на реконструкцію/поточний  ремонт автомобільних доріг Волині у 2018 році перераховано 154,6 млн грн.

А загалом протягом дії так званого «митного експерименту» у 2015-2018 роках – 1 млрд 140 млн гривень.

Слід нагадати, експеримент, що його ініціював Кабінет Міністрів України та який був затверджений постановою від 16 вересня 2015 р. №726, полягає у спрямуванні 50% суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів, до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів із метою фінансування.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *