Про лобістів і блокувальників Нептуна та чудо, яке вкотре рятує Україну попри старання окремих українців


Тетяна Чорновол про лобістів і блокувальників Нептуна та чудо, яке вкотре за новітню історію рятує Україну попри старання окремих українців.

Тетяна Чорновол

“Москву” спалив … “Нептун”! Це 100%. І додам, це було чудо!!!! Чому? А тому, що вся спецура і агентура Кремля роками працювала над однією задачею – зупинити виробництво “Нептунів” Україною.

Бо Україна плюс “Нептун” дорівнює РФ мінус Чорноморський флот.

“Нептун” – ракета з дальністю 300 км, випускається з пускової на колесах, з будь-якого місця узбережжя (ворог не здатний відслідкувати пуск), ракета летить низько, збити її важко, одну можна на підльоті до корабля загороджувальним вогнем, дві поспіль – неймовірно. Тобто кораблі ЧФ РФ на воді видима, легка, доступна ціль (не будуть же вони ховатися під турецьким берегом) .

Саме тому проти “Нептуна” Кремлем була проведена така шалена робота, що результат – спалення “Москви” це Рука Бога, не інакше…

А тепер розкажу в подробицях. Не буду називати людей та посадовців, які свідомо чи не свідомо блокували “Нептун”, а назву тих, які стали Рукою Бога… Навіть не тому, що не хочу розганяти зраду, а тому що перших неймовірно багато ( місця не вистачить), а других неймовірно мало.

Головний герой – єдиний в Україні ГОЛОВНИЙ КОНСТРУКТОР КБ “Луч” – Користильов. “Нептун” це його геній, його дітище.

В квітні 2019 року “Нептун” був повністю готовий. Пройшов всі випробування. Був прийнятий на озброєння. Проблема була тільки в тому, що він був в єдиному екземплярі і без ракет, бо всі вистріляв під час випробувань. Щоб з’явилися нові пускові і ракети потрібно було це замовлення МО і фінансування. Замовлення не було наступні два роки ВЗАГАЛІ!!!

Уточню, що і до зміни влади у “Нептуна” були проблеми. Блокування було шалене. Проте в майданівській владі у “Нептуна” були хоч такі вагомі лобісти, як верховний головнокомандувач Порошенко, секретар РНБО Турчинов, голова комітету Нацбезпеки та оборони Пашинський, секретар комітету Вінник, тому то справа рухалася… І хочете люди ви цього чи ні, але час дізнатися правду: головним локомотивом ракетної програми в Україні був Пашинський (саме тому я публічно захищала його ЗАВЖДИ, навіть тоді, коли це було рівнозначно політичному самогубству, і дискредитація його також була наслідком роботи агентури, що блокували ракетну програму України)

А ще додам, що стада моїх близьких колег (навіть з провладної коаліції), більше того навіть друзів, фронтових друзів лили брехливий бруд на Нептун, бігали по ефірах та владних кабінетах і репетували, що “Нептун” це афера, що треба зупинити фінансування проекту… Сподіваюся, що їм зараз, як мінімум, соромно…

Однак не зважаючи на протидію, як я вже казала, в квітні 2019 року КБ Луч на випробовуваннях показало всій країні, як Нептун вразив морську ціль. Москалі возбуділісь ненажарт. Мабуть саме це стало головною причиною, що після зміни влади проект був наглухо зупинений.

Ніхто у владі не лобіював не захистив “Нептун”. Ніхто!!! Однак, дякуючи опозиційним каналам “Прямому”, “Еспресо” та “5 каналу” вся Україна дізналася, як нам потрібен “Нептун”. В кожному ефірі на військову тематику спікери опозиції, і я в тому числі повторювали одне й теж саме: “Влада профінансуй проект Нептун”. Для оборони узбережжя нам треба було лише два дивізіони!!! Нептунів, які коштували лише, як 10 км дороги Дніпро-Решетилівка. Публічністю стіну вдалося проламати, в кінці 2021 року проект Нептунів був профінансований. Однак агентура Кремля знайшла зупинити проект іншим інструментом – КОРУПЦІЄЮ….

Замість того, щоб фінансувати виробництво ракет всі гроші з проекту пішли на закупівлю корупційних (по завищеній ціні) шасі машини Татра, хоча раніше в проекті було закладене шасі значно дешевшого Кразу.

Тому весь 2021 рік виробництво ракет так і не було профінансоване. Зате піар профінансували. Нова пускова на Татрі, а також машини заряджання та обслуговування гарно проїхалися парадом на День Незалежності. Ракет так і не було.

Перші гроші на ракети прийшли в кінці 2021 року і виробництво нарешті почалося, до війни залишалося менше двох місяців…

В лютому 3 ракети “Нептуна” були готові, і ще велика купа була на різних стадіях збірки.

Пашинський (той хто по-суті був гірше ніж “ніхто”, постійно під загрозою аашинський (той хто по-суті був гірше ніж “ніхто”, постійно під загрозою арешту, з ненавистю суспільства), вмовляв Користильова поставити 3 готові ракети в Одесу на бойове чергування. Пашинський був переконаний, що Путін нападе 22 лютого. Він свого добився день-в-день: 22 лютого 3 ракети були відвантажені в Одесу і випущені, нажаль, без враження цілі (чому розкажу згодом), але навіть такий пуск перелякав москалів і зупинив висадку десанту…

А далі втрутився БОГ!

Адже склади КБ “Луч” в Житомирській області були розрощенні авіа ударами. І хоча більшість ракет вже на той момент була вивезена мером Житомира Сухомлином, Пашинським – міністром нападу (таке у нього прізвисько) та йог сином Антоном… “Нептунам” не пощастило бути вивезеним першими, бо вони не були повністю готові. До них дійшла черга вже після двох авіа ударів. Ракет “Нептуна” була велика купа, але всі в різній стадії збірки. І тільки чудом, коли до них дійшла черга, всі збірки Нептунів чудом знайшли неушкодженими, під час розбору завалів. І повірте врятувалася велика купа… Вивезли, організували доробку і зробили!!!! Ось відео житомирських волонтерів, що особисто вивозили ракети…для тих, хто продовжує розганяти зраду, що не має у нас Нептунів. 

З пусковими Нептуна теж були чудеса, вони дороблювалися в одному місті на Сході… Хлопці з ВСП їх забрали під обстрілами і провели до моря…

А далі командування чекало жирну ціль…Хочу ввдзначити роль Залужного – у ракетноі програми Украіни нарешті зявився найпотужніший лобіст…

Однак була, ще одна пригода про яку не можу не згадати. Є на КБ “Луч” останній з могікан радянського оборонпрому, який відповідав за тестування ракет і все нудив, що ракети не пройшли тестування. “Військові умови все горить, яке тестування!!!”, -всі шикали на дідка. Але курпульозний вїдливий профі свого добився вирушив в Одесу і….виявилося, що у всі-всіх ракет один маленький блочок був з маленькою хибою…яка робив ракету не боєздатною. Причому ця хиба була штучного походження – не інакше, як диверсія на стадії збірки.Ось так російські агенти тримали під контролем “Нептуни”….

Виправити ушкодження було дрібницею. Далі протестовані, боєздатні “Нептуни” чекали “Москву”…Флагман російського флоту був вражений двома ракетами!!!!! 

Читайте також:

🔹«Наші крилаті ракети зможуть знищувати військові кораблі РФ будь-якого класу не тільки в Чорному і Азовському морі, але і в портах їх базування, а при необхідності, протягом декількох хвилин знести міст, яким так хизується Росія», – Турчинов.

🔹Грудень 2019 року, реакція москалів на випробування Нептуна: На росії трохи не вcpaлися від нашого Нептуна.

🔹Дві ракети – дві цілі: З пускової установки залпом вийшли дві ракети «Нептун» і вразили одразу дві морські цілі.

🔹Знищення москви – це не перше ефективне застосування “Нептуна”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *