Президенту Петру Порошенку вдалось узгодити продовження санкцій ЄС проти РФ ще на півроку. Подальше продовження “ніхто не гарантує”


Президенту України Петру Порошенку під час нещодавнього візиту в Брюссель вдалося узгодити з європейськими партнерами продовження санкцій проти Росії ще на шість місяців.

Про це заявив у ток -шоу “Ехо України” на “Прямому” заступник глави Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв, повідомляють на сайті каналу.

“Можу підтвердити — завдяки візиту президента до Брюсселя вдалося досягти принципової домовленості, що санкції в червні будуть продовжені. Це санкції ЄС щодо Росії на наступні півроку”, – повідомив він.

За його словами, подальше продовження санкцій “ніхто не гарантує”, і відповідальність за результат на цьому зовнішньополітичному напрямку будуть нести вже нове керівництво.

“Далі це буде залежати від дипломатії та зовнішньої політики, дипломатичної майстерності і президента, і міністра”, – додав він.

Нагадаємо, Петро Порошенко подякував за одностайність світу у підтримці України впродовж п’яти років, попри спокуси запропоновані Путіним, та висловив сподівання, що Захід посилить санкції проти Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *