У Києві презентували новий зразок озброєння для поліцейських


Голова Національної поліції України Сергій Князєв презентував у Києві новий зразок озброєння для поліцейських – пістолет-кулемет “МР-5”, повідомляє Укрінформ.

“Ми сьогодні вам презентуємо (пістолет-кулемет “МР-5″ – ред.). Кожен наряд поліції буде забезпечений таким видом зброї. У Австрії, Німеччині, Франції, США, Канаді використовують саме це озброєння”, – сказав Князєв.

Цим пістолетом-кулеметом “МР-5” – німецького виробництва планується замінити в поліції автоматичну зброю радянських зразків.

Основні переваги цього пістолета-кулемета над автоматичною зброєю радянських зразків – це менша енергія кулі, тобто він має меншу пробивну, меншу вбивчу здатність, меншу рикошетуючу здатність, а забійна сила кулі зберігається близько 300-400 метрів.
Він компактний, оснащений планками для встановлення додаткового обладнання. Важить близько 2 кг і складається дуже легко.

Він додав, що автомат Калашникова, який відтепер замінять у поліції, – це загалом розробка для військових підрозділів, основне завдання якої – використання на полі бою військовими. “Пістолети-кулемети – це більше поліцейське озброєння, і він більш зручний”, – уточнив він.

Станом на сьогодні передбачено постачання цих пістолетів-кулеметів спочатку у підрозділи патрульної поліції, поліції особливого призначення, які несуть службу на вулицях міста.

Відповідаючи на запитання журналістів про враження від використання цієї зброї, Князєв зазначив, що “перше враження – це те, що було дуже незвично, тому що було дуже легко справлятися з ним”.

На запитання про деталі контракту щодо цієї зброї – скільки одиниць і на яку суму, Князєв зазначив, що “ця процедура була закритого характеру, вона має гриф “Обмежений”, через те, що це стаття “озброєння”.

За його словами, “офіцери поліції найближчим часом у мирній частині нашої держави будуть виконувати поліцейську функцію із цим пістолетом-автоматом”.

У свою чергу директор Департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко наголосив, що цей вид зброї є у використанні у прикордонників з кінця минулого року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *