Поради бувалих щодо задоволення потреб бійців на фронті без цензури


Поради бувалих щодо задоволення потреб бійців на фронті.

Віталій Кодря

Володимир Романенко жорстко, але справедливо про потреби солдат:

а скажіть мені, йопані ви в дупу сонечки та герої всіх битв за першість столовки та складу гсм та мтз…

Я ж чудово бачу як ви виклянчуєете обвіси і всю хєрню. Хто з вас, недоробки, поклянчив масла отработки? Хто поклянчив буржуйки? а спальники? ви, чучєлоїди що, або зараз тільки влізли на війноньку або були десь хз де і сраки не бачивші? Хочете розкажу що воно буде і чого ви ракєли?

Дивіться. Десь у жовтні-грудні хрюгавія по максимуму вигепує всі тец електростанції та котельні. Люди і так виснажені чудовим зебілом-зезедентом та гетьманцевим і компанією думають як вижити, а не як вам допомогти. І тут починаються прєлєсті війноньки.

Дощ лупашить два тижня. Температура близько нуля. Теплі речі вам держава не видасть вчасно, це я вам гарантую. Бо і Літнє ще не всім видано а вже осінь через три тижні. Сапоги та грязємєси ви не взяли бо головне схопити красіві лєтні кросовки. Ви Хронічно хворі та мокрі бо спальники не сохнуть а запасні ви не купили (вангую, на зиму спальники будуть дорожче золота).

В літніх двух комплектах, в гівні, по пояс простужені так, що вашого 5см пуцвірка вже ніколи не підніме навіть Сніжана з Волновахи коли ми її звільнимо. Приходите в затоплений бліндаж до таких само довбой..бів як ви.

А там у вас нема буржуйки…нема водокачки… нема плівки і скоб.. нема лопат.. нема теплих грійок та стельок, нема ламп економок та купи паверів бо зимою все розряжається в рази швидше. нема газової плити переносної та таганця нема запаса балонів щоб хоч газом погрітися. нема запасу отработки. нема запасних комплектів взуття та форми.. нема запасних спальників.. нема окопних свічок.. нема запасу палива.. нема обігрівачів та проводки розтягнутої до місця де є світло… нема стабілізаторів бо взимку кожна йопана мавпа просадить напругу так, що у вас і телефон не зарядиться… нема ніуя – зато у вас, тактикульні мої мавпи, щоб вас сержант іпав в кожний отвір, будуть ваші коліматори, планки пікатіні, ручки переносу вогню, сошки, тромекси та поліуретанові затильники. І це при тому що зі своєї зброї ваш взвод не мінусане нікого. Бо в усіх сучасних войнах особиста зброя лише для захисту солдат щоб там ви своїм капловухим довірливим волонтерам не розказували.

Я з нетерпінням чекаю цього моменту щоб ще раз потицяти вас писком в лайно голосом ріка з рік і морті -= словами “а я казав су4енька…я казав”!

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *