Побачите на параді: «Завод імені Малишева» виготовив новий «Оплот-2М»


У Харкові державне підприємство “Завод імені В.О. Малишева” завершило виробництво бойової машини “Оплот” на замовлення Державної компанії «Укрспецекспорт».

Станом на 4 серпня на танку вже був встановлений двигун, прилади, тривала підготовка до збирання башти з корпусом.

Про це повідомляє Depo.Харків з посиланням на пресслужбу “Заводу імені Малишева”.

Бойова машина повністю готова для участі у військовому параді до 30-річчя Дня Незалежності України та найближчим часом буде відправлена до Києва.

“Участь нового “Оплоту” в параді до Для Незалежності – це велика гордість для нашого підприємства та колективу заводчан, які самовіддано працювали весь цей час для виконання поставленого завдання. Ми пишаємося нашими працівниками, любимо Україну та готові до виконання нових замовлень”, – цитує прес-служба генерального директора заводу Василя Криласа.

БМ “Оплот”

Сучасний український основний бойовий танк, розроблений Харківським конструкторським бюро машинобудування. БМ “Оплот” є докорінною модернізацією танка Т-84У “Оплот” та найновішим представником серії танків Т-84. Прийнята на озброєння у 2009 році версія “Оплоту” має певну кількість складових та матеріалів російського походження. Так, мова йде про окремі компоненти електрообладнання, складових частин блоків та систем. За програмою “Бастіон” елементарна база танка має не лише позбутись складових походженням з країни-агресора, а й бути значно модернізована.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.