П’ятий ювілейний смугастий рейс вирушає в Київ


350 тонн стиглих і смачних херсонських кавунів завантажили 13 серпня на вантажному причалі філії «Голопристанська».

14 серпня несамохідне судно NBL-003 разом з буксиром «Нодарі Чантурія» компанії Нібулон вирушить у п’ятий ювілейний смугастий рейс, а 20 серпня вантаж прибуде на перевантажувальний термінал ТОВ СП «НІБУЛОН» у Переяславі. Звідти, напередодні Дня Незалежності, солодкі ягоди потраплять прямісінько до торговельних залів столичних супермаркетів торгової мережі «Сільпо» підприємства «Fozzy Group», повідомляє персцентр компанії.

Перевезення херсонських ягід вже стало доброю традицією для Нібулону та довгоочікуваною подією для жителів столиці. П’ятий рік поспіль смачні херсонські кавуни відправляються до Києва безпосередньо «НІБУЛОНівським» флотом. А свій початок традиція бере з 2017 року, коли компанія долучилася до пілотного проєкту Агентства США з міжнародної допомоги USAID – US Agency for International Development «Створення ефективного логістичного ланцюга постачання плодово-овочевої продукції».

Тоді вперше за останні 15 років від причалу у Голій Пристані відчалило несамохідне судно з 300 тоннами солодкої ягоди. Ця подія буквально підірвала інформаційний простір і стала топ-новиною інформагенцій та соціальних мереж, а «кавуни з баржі» в супермаркетах були просто нарозхват.

Варто зазначити, що завантаження/розвантаження баштанної продукції є досить кропіткими процесами. Кавуни вантажаться не насипом, що могло б спричинити 10-13 % механічних пошкоджень, а обережно вручну складаються у картонні контейнери євростандарту, розміщені на піддонах у вантажівці. На річковому терміналі в Голій Пристані краном завантажують піддони у трюми несамохідного судна.

У закритому судні водним шляхом обережно і чітко за графіком «НІБУЛОН» доставляє неушкоджений товар у порт призначення. У такий же спосіб піддони з контейнерами розвантажують краном і відразу завантажують у рефрижератори.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *