ББМ “Козак-5″ адаптовані під місцевий клімат :”Практика” виконала великий експортний контракт з Саудівською Аравією


У 2021 році українська приватна компанія поміж успішним виконанням контрактів для Збройних сил України виконала також два експортні контракти на постачання військової продукції власного виробництва на світовий ринок.

Ця поставка за кількістю може бути найбільшим продажем нової бронетехніки українського виробництва з часів завершення тайського контракту з постачання танків БМ “Оплот-Т”, який було завершено у 2018 році та наочно показує, що українські зразки цікаві закордонним замовникам. Особливо з огляду на унікальний досвід експлуатації різноманітних видів нового озброєння у ході бойових дій, – повідомляє Defense Express.

Про це проінформував під час свого виступу на Міжнародному оборонному інвестиційному форумі 12 серпня цього року голова ради директорів НВО “Практика”, голова правління ГС “Ліга оборонних підприємств України” Олег Висоцький.

“Практика” в цьому році реалізувала два експортних контракти, з ними (Саудівською Аравією) у тому числі”, – відзначив Олег Висоцький, розповідаючі про плани компанії взяти участь у найближчий великій оборонній виставці у Королівстві Саудівська Аравія.

Він також висловив своє бачення щодо майбутнього заходу, відзначаючи, що Королівство є чи не третім за обсягами світовим покупцем озброєння та військової техніки й дуже привабливим потенційним партнером для підприємств-виробників української зброї. Особливо в умовах, коли їхні виробничі можливості значно перевершують ті обсяги, які може закуповувати власна держава.

Раніш закордонні ЗМІ повідомили, що НВО “Практика” поставила до Саудівської Аравії декілька десятків спеціальних броньованих машин “Козак-5”, що є достойним результатом – особливо на тлі державних виробників бронетехніки.

ББМ “Козак-5” адаптовані під місцевий клімат і поставлені Саудівській Аравії в рамках контракту у 2021 році

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *