Після п’яти років полону танкіст Пантюшенко повернувся на фронт


Богдан Пантюшенко перебував у полоні російських терористів із січня 2015 року до грудня 2019 року. Тепер він знову повернувся на фронт.

Як ми повідомляли раніше, Президент України Петро Порошенко придбав квартиру танкісту Богдану Пантюшенку, який був звільненні після п’яти років перебування в полоні бойовиків.

Петро Порошенко нагадав, як 18 січня 2015 року у боях під Спартаком, коли була дана команда танкового наступу в напрямку Путилівського мосту, танкісти взяли такий темп, що фактично увійшли в Донецьк. Три танки вийшли до мосту.

«Я був вражений тим героїзмом, який продемонстрував Богдан і екіпажі всіх танків», – зазначив Петро Порошенко.

Нині Богдан поділився у Фейсбук своїми спостереженнями під час несення служби у своєму підрозділі в Донецькій області. Богдан звертає увагу на головну проблему, яку він вбачає на місці, – це відсутність патріотичного виховання та українського інформаційного простору, який забивають російські джерела.


“Я вже деякий час знаходжусь у своєму підрозділі в Донецькій обл. Хочу поділитися своїми спостереженнями.

В загальному, все непогано. Щодо бойової підготовки, то можна сказати коротко: отримуємо наказ – їб@шимо по ворогам.

Техніка, звичайно, не найновіші зразки, але справна і готова до застосування, проблем з БК та ГСМ не спостерігаються, люди підготовлені.

Наявні проблеми в іншому. Не зважаючи на те, що над підрозділом майорить червоно-чорний прапор, відсутнє патріотично-просвітницьке виховання.

По телебаченню (т2) найкраще показують центральні канали рф та канали з окупованих територій. Українське ТБ можливо дивитись лише у ясну погоду, якщо дощ чи сильний вітер, сигнал зникає.

До речі, з мого досвіду, на окупованих територіях ситуація по ТБ така ж сама і це велика ганьба для нашої держави, наслідки зрозумілі.

Військовослужбовці, недостатньо орієнтуються в політичній ситуації в Україні та світі, отже не в змозі об’єктивно відрізнити своїх від ворогів.

Багато хлопців з Луганської, Донецької та інших південно-східних областей, і я приємно здивований, що вони україномовні. Слухають переважно російських виконавців (бо альтернативи в цих регіонах просто немає – це знову питання зі знаком оклику до Держави).

Щодо стройової частини, папери перебирати швидко та якісно ще потрібно вчитися. Є проблеми з УБД, відпустками, виплатами, які потребують прямих і швидких рішень.

Не можу сказати, що все зовсім погано, але звісно, потрібно краще. Якщо коротко підсумувати: бойова підготовка в нормі; патріотичне виховання та просвітництво потребує допомоги.

Нагальне питання – Держава повинна негайно змінити ситуацію в інфо-медіа просторі, в першу чергу в південно-східному регіоні.

Слава Україні!

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *