У США відбувся 12-й успішний пуск ракети-носія за участю України


Відбувся вже третій у цьому році успішний пуск ракети-носія, створеної за участю підприємств космічної галузі України.

Як повідомили у Державному космічному агентстві України, 3 жовтня 2020 року із Центру космічних польотів, що на острові Воллопс (штат Вірджинія, США), проведено 12-й успішний пуск ракети-носія середнього класу «Антарес».

РН вивела на орбіту автоматичний вантажний транспортний корабель «Сігнус», який має доставити на Міжнародну космічну станцію близько 3629 кг корисного вантажу на замовлення NASA.

Довідково: «Антарес» складається з двох ступенів і космічного вантажного корабля «Сігнус» (третій ступінь). Основну конструкцію першого ступеня розробило ДП «КБ «Південне» та виготовило ДП «ВО ПМЗ» у кооперації з українськими підприємствами «Хартрон-АРКОС», «Київприлад», «Хартрон-ЮКОМ», «ЧЕЗАРА», «РАПІД» та iн. Головний розробник ракети-носія – американська корпорація Northrop Grumman.

Підготовка PH «Антарес», її випробування та пуск проходили за участю фахівців ДП «КБ «Південне», ДП «ВО ПМЗ» та НВО «Хартрон-АРКОС».

Нагадаємо

15 лютого цього року відбувся 11-й успішний пуск РН «Антарес».

3 вересня з космодрому Куру вже вп’ятнадцяте успішно стартувала європейська РН «Вега», блок маршового двигуна 4-го ступеня якої розробило КБ «Південне» та серійно виготовляє ДП «ВО ПМЗ».

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *