Докази агресії РФ: Бійці Азову знищили вперше виявлену нову російську контрбатарейну РЛС


Бійці Окремого загону спеціального призначення НГУ «Азов» (ОЗСП «Азов») виявили та зафіксували поблизу Горлівки нову російську контрбатарейну РЛС 1Л219М «Зоопарк-1».

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на AZOV regiment.

Представники «Азову» зазначили, що російська РЛС даної модифікації в бойовому положенні була виявлена вперше за весь час бойових дій на сході України.

«23 червня ц.р. при спробі нанести вогневе ураження по позиціям полку «Азов», з використанням ствольної артилерії калібру 122 та 152 мм, засобами технічної розвідки «Азову» було визначено, що противник здійснює коригування з використанням комплексу артилерійської розвідки і коригування «Зоопарк-1» російського виробництва», – розповів офіцер секції G2 ОЗСП «АЗОВ».

«Після виявлення «Зоопарку» нашими засобами був піднятий в небо черговий розрахунок БПЛА, який зафіксував – підтвердив роботу «Зоопарку» з околиць населеного пункту Горлівка. Після чого нашими засобами було нанесено вогневе ураження по вказаному комплексу», – додав він.

  • Довідка: радіолокаційний комплекс розвідки й контролю стрільби 1Л219М «Зоопарк-1» почав розроблятися в СРСР в НДІ «Стріла» (м. Тула, РРФСР) наприкінці 80-х років. На озброєння ВС РФ ця контрбатарейна РЛС була прийнята у 2007 році. Українським аналогом цієї станції є, розроблений НВК «Іскра» 1Л220У «Зоопарк-3».

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *