Військовий арсенал у Калинівці тепер має трирівневу систему охорони


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Військовий арсенал на Вінничині продовжує обладнання комплексної системи безпеки. На ньому значно розширили штат підрозділу охорони, озброїли його сучасними технічними засобами і повністю перейшли на трирівневу систему охорони.

Про це інформує Defense Express з посиланням на офіційномий сайт Міністерства оборони України.

  • У комплексі вона дозволяє цілодобово контролювати не лише технічну територію арсеналу, а й прилеглу зону.
  • Наявні сили і засоби здатні протистояти диверсіям та терористичним актам із використанням безпілотних літальних апаратів.
  • Підсилює убезпечення об’єкту кінологічний підрозділ.
  • Охоронні периметри потенційно-небезпечних об’єктів обладнані огорожею нового типу, периметровими технічними засобами охорони і освітленням.
  • Встановлена і система відеоспостереження, де зображення з камер виводиться на монітор чергового з безпеки.

«Маємо можливість бачити відео з будь-якої камери на території арсеналу і, в разі потреби, ретельно оглянути конкретну ділянку, — розповідає командир військової частини полковник Микола Батюк. — КПП технічної території арсеналу обладнали сучасною системою контролю доступу з рамками та турнікетами. Тут же маємо вибухо- та металодетектори».

Командування арсеналу відзначає, що після створення комплексної системи безпеки, контроль технічної та прилеглої території став ефективнішим. Лише з початку цього року біля військового арсеналу затримано кількадесят порушників. Також військові зафіксували низку спроб прольоту безпілотників. Усі такі намагання придушували системами радіоелектронної боротьби.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *