Українська бурова установка Discovery вперше для української компанії пробурила свердловину на Кошевойському газовому родовищі


Українська бурова установка Discovery пробурила розвідувальну свердловину на перспективному Кошевойському газовому родовищі, повідомляє
Ukraine News з посиланням на прес-службу бурової компанії «Укрбурсервіс».

На початку грудня бурова установка SL2500 AC 650Т W виготовлена на підприємстві «Діскавері – бурове обладнання (Україна)» пробурила свердловину глибиною 6172 м. Ця пошуково-розвідувальна свердловина відкрила Кошевойське родовище. Наступним етапом буде здійснена оцінка потенціалу родовища.

В компанії Discovery Drilling Equipment зазначають, що бурова установка SL2500 AC 650Т W – це перша установка збудована для української компанії, яка бурить в Україні. До цього стаціонарні бурові відправляли тільки на експорт.

Discovery єдиний виробник бурових в Україні.

Основні покупці компанії-підрядники BP, Chevron, Shell.

В 2005 році компанія ще не мала інвестора, але після помаранчевої революції американський венчурний фонд інвестував в підприємство. Вже через два роки компанія постачала продукцію для компаній-підрядників BP і Chevron. Зокрема вже в 2007 році на бурових компанії бурили на об’єктах Chevron у Польщі, ця бурова була збудована за стандартами API. Через рік компанія виготовляла бурові, якими зараз бурять компанії BP та Shell. Кожна така установка коштує від 15 до 20 млн дол.

Сьогодні бурові установки компанії працюють у 5 частинах світу для провідних видобувних та підрядних організацій. За 10 років компанія розробила 20 типів бурових установок і десятки комплектуючих, що відповідають останнім міжнародним тенденціям і вимогам.

Розробка Кошевойського родовища

Кошевойське родовище (Миргородський район, Полтавська область) розташоване на перспективній ділянці Дніпровсько-Донецької западини. Ще у 80-ті роки у цих місцях були пробурені дві свердловини, але вони виявилися непридатними для використання. Через низку різних причин їх ліквідували. У липні 2018-го на Кошевойському родовищі на ділянці ТОВ «Східний геологічний союз» (входить до групи «Гео-Альянс») було розпочато буріння свердловини з проектною глибиною 6,2 км. Наступним етапом буде здійснена оцінка потенціалу родовища, визначено глибину залягання перспективних горизонтів.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *