Новий український дизель-поїзд почав працювати за маршрутом Kyiv Boryspil


27 грудня 2019 року від перону столичного залізничного вокзалу Київ-Пасажирський до станції Аеропорт Бориспіль відправився у свій перший рейс з пасажирами новий український дизель-поїзд ДПКр-3, виробництва Крюківського вагонобудівного заводу.

Про це повідомляє Ukraine News з посиланням на пресслужбу підприємства.

Поїзд отримав статус «Київ Бориспіль Експрес» і віднині буде трудитися на цьому маршруті.

Дорога, яка дорівнює 37,4 кілометра, триває 35-40 хвилин із зупинкою в Дарниці.

  • Регіональний дизель-поїзд ДПКр-3 – другий вітчизняний дизель-поїзд, створений на КВБЗ.
  • Термін експлуатації — 40 років.
  • Експлуатаційна швидкість — 140 км/год.
  • Діапазон температур, у яких може працювати поїзд – від -40ºС до + 40ºС.
  • Він має три вагони. Причому два з них, що є головними, моторні, один – проміжний – безмоторний. Моторні вагони комплектуються силовими установками потужністю 588 кВт.
  • Посилено екологічний стандарт відпрацьованих газів силової установки. Тобто зменшуються викиди шкідливих речовин, забруднення навколишнього середовища.
  • Всього в трьох вагонах 170 місць.
  • У проміжному вагоні першого класу крісла розташовані за схемою 2х2. Ширина сидіння в найбільш широкій частині не менше 490-500 мм. Вони мають широкі зручні підлокітники, індивідуальні розетки з USB-роз’ємом.
  • У головних вагонах другого класу крісла розташовані за схемою 3х2. Ширина сидіння в найбільш широкій частині – не менше 450 мм. Між кріслами один підлокітник, індивідуальні розетки.
  • У кожному з вагонів будуть по два багажні стелажі.
  • У одному з головних вагонів для посадки-висадки людей з обмеженими фізичними можливостями на візках є спеціальний пандус, 2 місця для їх розташування, і поряд туалет з розширеним входом, в який вільно проходить візок.
  • Для експлуатації у холодну пору року призначені рідинні обігрівачі, яких усього буде шість – по два на кожен вагон. Це дозволяє забезпечити надійну роботу системи опалення і скоротити час на попередній підігрів салону та силових установок перед запуском у зимовий період.
  • Передбачено і електропідігрів салону при непрацюючих силових установках і опаленні. За рахунок застосування спеціальних електричних нагрівачів здійснюється функціонування системи опалення салону від мережі 380В без вмикання силових установок і обігрівачів. Це забезпечить економію дизельного пального і попередній підігрів салону перед подачею на посадку в холодні дні.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *