«Десна» отримала одразу 5 гуртожитків побудованих за конфісковані кошти втікача Януковича


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

У 169-у Навчальному центрі Сухопутних військ ЗСУ «Десна» завершено будівництво відразу 5 казарм поліпшеного планування для понад 600 військовослужбовців контрактної служби.

Про це повідомляє УМП з посиланням на пресслужбу Центру 

Відеосюжет пресслужби Навчального центру щодо здачі в експлуатацію п’яти казарм поліпшеного планування:

Кілька сотень контрактників «Десни» Новий рік зустрінуть в нових гуртожитках

Віськовослужбовці постійного складу 169-го Навчального центру, які потребували поліпшення жилових умов, отримали кімнати в нових, освоєнних гуртожитках. В останній день 2019 року кількак сотень контрактників «Десни» заїхали в свої нові помешкання, які повністю обладнані для комфортного проживання. Зокрема, на етажах є устатковані пральня та сушарка, повноцінна кухня із сучасною технікою та їдальня, кожен блок має власний санвузол. Ми вітаємо новосельців із цією подією та бажаємо всім теплих та душевних свят!Відео в мережі YouTube: https://youtu.be/0v6xYlMKSXs

Posted by Навчальний центр "Десна" – Прес-служба on Tuesday, December 31, 2019
  • Кожна з казарм поліпшеного планування розрахована на 125 осіб.
  • Будівля має систему блочного типу — дві кімнати із загальним санвузлом окремою душовою, в кожній кімнаті проживає п’ять осіб.
  • Кімнати обладнані новими меблями, побутовою технікою та сантехнічним обладнанням.
  • На кожному поверсі розташована загальна кухня. В кімнатах є все необхідне, що потрібно для комфортного проживання військовослужбовців.

Програма масштабного будівництва стартувала весною 2018-го року за фінансування зі спецфонду з конфіскованих коштів у президента-втікача Віктора Януковича.

Загалом на ці кошти здійснюється будівництво 184 казарм поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби, в тому числі і в 169 Навчальному центрі «Десна».

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *