PERESVET здійснює рейс Севастополь-Кавказ-Лівія з зерном з окупованого Криму


PERESVET завантажився зерном на зерновому терміналі “Авліта”, після виходу з закритого порту Севастополь відвідав порт Кавказ, де оформив документи на вантаж. Тепер зерно, вирощене в окупованому Криму і вивезене з порушенням Державного кордону України, планується доставити в лівійський порт Бенгазі.

PERESVET (IMO: 8919879, MMSI: 273212820, Call Sign: UBIT9, Flag: Russia [RU]) вийшов з сирійського порту Тартус після доставки 7259 тонн зерна з Севастополя. Про цей рейс розслідувальська група SeaKrime випустила статтю:

2 грудня після проходження Босфору PERESVET в Чорному морі вимкнув AIS.

4 грудня ми зафіксували судно PERESVET біля причалу зернового терміналі стівідорної компанії “Авліта”.

Для ідентифікації використано фото зі сторінки PERESVET на порталі МарінТрафік.

Порівнюючи осадку судна 4, 5 та 6 грудня ми робимо висновок, що судно завантажується. В трюмах порушника 6-7 тисяч тонн зерна.

Вранці 7 грудня судно PERESVET йде вздовж східного узбережжя Криму в порт Кавказ.

Ввечері 07.12.2019 судно прийшло на якірну стоянку порту Кавказ і команда зайнялась оформленням документів.

Через добу, ввечері 08.12.2019, PERESVET знявся з якірної стоянки порту Кавказ. Судно вказує порт призначення Бенгазі (Лівія).

Отже, для доставки зерна з окупованого Криму в Лівію порушникам знадобилось оформити документи з поки що легального російського порту. Це є позитивною ознакою для нас, судно витрачає кілька днів для відвідування проміжного порту, сплачує додаткові гроші за відкриття та закриття кордону, внаслідок чого і без того сумнівна рентабельність цього бізнесу зменшується катастрофічно.

Вважаємо, що державним органам України слід звернути увагу наших міжнародних партнерів та міжнародного трибуналу на роль, яку виконує порт Кавказ в акті міжнародної збройної агресії рф щодо окупації Криму. Саме через порт Кавказ здійснювалися навесні 2014 і продовжують здійснюватися зараз майже всі військові перевезення, доставка зброї, воєнного обладнання та іншого постачання для російського окупаційного військового контингенту. І тепер ми бачимо, що через порт Кавказ здійснюються оборудки з контрабандними вантажами, вивезеними з закритих кримських портів з порушенням Державного кордону України.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *