PERESVET йде з кримським зерном рейсом Севастополь-(Бейрут закреслено)-Тартус


PERESVET (IMO: 8919879) після відстою в Камишовой бухті здійснив перехід до зернового терміналу стівідорної компанії “Авліта”, де завантажився зерном кримського врожаю. Судно увімкнуло AIS після виходу з закритого порту Севастополь, вказує, що йде в Бейрут (Ліван).

Ввечері 14.11.2019 судно PERESVET з’явилось в AIS, вказало порт призначення Бейрут.

Судно PERESVET прийшло на завантаження на зерновому терміналі стівідорної компанії Авліта з Камишової бухти, де перебувало біля причалу №210 з 16 жовтня без вантажних операцій. Про це група SeaKrime випустила статтю.

Вперше ми зафіксували судно PERESVET в окупованому Криму 12.08.2019.

Прапор

База Еквазіс говорить, що право на юрисдикцію Камеруну судно PERESVET втратило, новий прапор поки невідомий.

В російській базі ми знаходимо інформацію про оформлення юрисдикції РФ – 22.10.2019, Темрюк / Temryuk (RUTMR).

Хоч судно PERESVET все ще показує в МарінТрафік прапор Камеруну, але, як нам відомо, це застаріла інформація, скоро має бути оновлена.

Отже, судно PERESVET під прапором РФ вивезло з закритого порту Севастополь зерно, зібране в Криму, окупованому російським агресором. Рейс здійснюється в ліванський порт Бейрут.

UPD 06.12.2019

Незважаючи на те, що PERESVET вказував Бейрут (Ліван) як порт призначення для кримського зерна, вивезеного ним з севастопольської Авліти, судно вимкнуло AIS і зайшло на розвантаження в сирійський порт Тартус.

На скріншоті табло порту Тартус ми бачимо, що судно PERESVET зайшло в порт 21 листопада, приступило до розвантаження 22.11, на 25.11.2019 було розвантажено 7000 тонн пшениці, залишилось 259 тонн.

Наступного дня, 26.11.2019, PERESVET вже зафіксовано нами на зворотному шляху.

PERESVET після доставки кримської пшениці в Тартус повернувся в Севастополь і наразі знов стоїть на завантаженні біля причалу стівідорної компанії “Авліта”.

Для ідентифікації було використано фото зі сторінці PERESVET на порталі МарінТрафік.

02.12.2019 в російських ЗМІ з’явилась інформація про відновлення рейсів між севастопольською Авлітою і сирійським портом Тартус.

Судячи з цієї публікації, слід очікувати повторний рейс PERESVET з кримським зерном з закритого порту Севастополь в Тартус.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *