Яскравий і радісний: У столиці відкрили черговий, 27-й новий і сучасний дитячий садок


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Друзі! Плюс один садочок для міста! 27-й за останніх п'ять років. Сьогодні відкрив після повної реконструкції дитячий садок №593 в Оболонському районі на вулиці Макіївській, 9. Садок був збудований майже 50 років тому. А з 1999 року використовувався не за призначенням. Потім декілька років будівля стояла покинутою і стала непридатною для навчання дітей. Тепер в оновленому садку на дітей чекає дуже гарний, сучасний та комфортний простір!До кінця року плануємо завершити реконструкцію ще двох дитсадків у Дарницькому районі. Це будуть теж фактично нові заклади. Також зводимо з нуля два нових садочка – на бульварі Вацлава Гавела в Солом'янському районі та на вулиці Радунській на Троєщині. Загалом в наступному році плануємо відкрити ще 6 новозбудованих чи повністю реконструйованих закладів дошкільної освіти. Всього за останніх 5 років у столиці побудували або повністю реконструювали 8 шкіл та 27 дитячих садочків.

Posted by Кличко – мер on Wednesday, November 13, 2019

У столиці України відкрився ще один садочок.

27-й за останніх п’ять років!

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко

Сьогодні відкрив після повної реконструкції дитячий садок №593 в Оболонському районі на вулиці Макіївській, 9. Садок був збудований майже 50 років тому. А з 1999 року використовувався не за призначенням. Потім декілька років будівля стояла покинутою і стала непридатною для навчання дітей.
Тепер в оновленому садку на дітей чекає дуже гарний, сучасний та комфортний простір!
– написав він.


Віталій зазначив, що до кінця року буде завершено реконструкцію ще двох дитсадків у Дарницькому районі.

Це будуть теж фактично нові заклади. Також зводимо з нуля два нових садочка – на бульварі Вацлава Гавела в Солом’янському районі та на вулиці Радунській на Троєщині. Загалом в наступному році плануємо відкрити ще 6 новозбудованих чи повністю реконструйованих закладів дошкільної освіти.
Всього за останніх 5 років у столиці побудували або повністю реконструювали 8 шкіл та 27 дитячих садочків
, – додав очільник міста.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *