Патрульний катер ВМСУ “Старобільськ” взяв участь в міжнародних тренуваннях


У Чорному морі пройшли спільні тренування PASSEX за участю кораблів ВМС Румунії та Військово-Морських Сил й літаків Повітряних сил ЗСУ з підвищення взаємосумісності відповідно до стандартів НАТО.

  • Румунську сторону представляв протичовновий корвет (265) Contraamiral Horia Macellariu класу Tetal II (1048М).
  • Зі сторони України в навчаннях взяв участь патрульний катер P191 “Старобільськ” типу “Айленд” (Island) та декілька транспортних й бойових літаків.

Основну увагу було приділено вдосконаленню сумісних дій та покращенню навичок екіпажів під час виконання завдань у складі корабельних груп Альянсу, повідомляє “Діфенс Експрес”

“Екіпажі кораблів відпрацювали низку спільних навчальних вправ та виконали маневр в строях різного типу. Крім того, кораблі відпрацювали ускладнене і тактичне маневрування в морі, вправлялись у встановленні та веденні зв’язку відповідно до стандартів НАТО”, – відзначив командир українського патрульного катеру “Старобільськ” старший лейтенант Павло Гладченко.

Крім того, екіпажами кораблів Румунії та України було відпрацьовано дії з протиповітряної оборони. В цій вправі їм допомогли літаки української військової авіації, що імітували напад на кораблі.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *