В Україні утворена нова оборонна компанія UADEFENSE. Вона з’явилась внаслідок напрацювань та збільшення потенціалу можливостей заснованого у 2015 році департаменту компанії Everest, який займався забезпеченням українських військових якісним захищеним зв’язком.
Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express передає інтерв’ю з директором UADEFENSE Дмитром Люліним.
У лютому 2020 року компанія UADEFENSE стала офіційним учасником оборонного сектору України в галузі розробки й інтеграції оборонних рішень.
Її діяльність буде логічним продовженням роботи оборонного департаменту компанії Everest, який за роки існування став важливим виконавцем на ринку військових технологій у сфері автоматизації, інформатизації й зв’язку.
– Дмитре, розкажіть, будь ласка, з чим пов’язана поява нової компанії?
“Створення UADEFENSE безпосередньо пов’язане з оборонним департаментом компанії Everest, який ми заснували у 2015 році, зважаючи на актуальні потреби українських військових у якісному захищеному зв’язку.
Тоді завдяки досвіду і професійній компетенції спеціалістів компанії ми опанували напрям розробки й виробництва телекомунікаційного обладнання військового призначення.
Сьогодні робота нашого оборонного підрозділу вийшла на новий рівень, ми напрацювали низку якісних рішень і продуктів.
Зрештою стало зрозуміло, що наш потенціал вже вийшов за межі діяльності одного лише підрозділу, тому було прийнято рішення виділити оборонний напрям компанії Everest в окремий самостійний бізнес. Так в Україні з’явилася нова компанія – UADEFENSE”.
– Які продукти UADEFENSE пропонує своєму замовнику?
“Безумовно, компанія буде залишатися розробником автоматизованих систем управління військами тактичної ланки, які посилюють боєздатність підрозділів на полі бою.
Передусім це стосується бортової інформаційної системи Hermes-C3. Ця платформа розроблена для роботи на тактичному рівні від бійця до командира бригади та інтегрується з системами оперативного та стратегічного рівнів.
Влітку 2019 року система розпочала свої тестування на полігонах, де пройшла низку випробувань на бойовій техніці й показала суттєві позитивні результати.
Будемо також підтримувати розвиток наших продуктів у сфері кібербезпеки, працювати в напрямку створення універсальних роботизованих бойових і розвідувальних платформ, а також інженерних і транспортних роботів”.
– Який результат компанія планує отримати в найближчі роки?
“Передусім ми прагнемо за короткий проміжок часу забезпечити українських військових зразками високотехнологічної продукції, тому вкладаємо багато сил і досвіду наших фахівців у рішення, які розроблені й постійно модернізуються для Збройних сил України.
Взагалі я не бачу якихось перепон до того, щоб UADEFENSE стала провідною українською компанією й була конкурентоспроможною на світовому ринку.
Впевнений, що наша країна має високий інтелектуальний потенціал, і завдяки технологіям та людям ми зможемо досягти значних результатів, робити зразки на експорт і стати лідером з продажу оборонної продукції в інші країни”.