Партизани фіксують кожну прибулу родину з росії: Голодранці з Бурятії і Якутії у захваті від унітазів в українських квартирах


Ми фіксуємо кожну родину окупантів, яка прибула до наших міст, створюємо перелік адрес, де вони відтепер проживають. І хоча загарбники вважають, що перебувають у повній безпеці та далеко від лінії фронту, розслаблятися їм зарано. Деякі “власники” нових квартир вже відправилися на той світ.

Про це розповіли представники партизанського руху.

Деякі окупанти настільки переповнились вірою в те, що окуповані території Херсонщини та Запоріжжя залишаться під контролем Росії, що почали перевозити свої родини у “тихі” міста. Заселяються сім’ї ординців у квартири з гарним ремонтом та дорогою технікою.

З середини червня у Мелітополі, в Бердянську та Енергодарі відбувається “велике переселення бурятів”. Ледве не кожного дня у міста, які окупанти вважають “спокійними”, приїжджає по кілька родин російських військовослужбовців.

В українські міста прибувають голодранці саме з Якутії і Бурятії, а також представники інших народностей, які на росії жили в бараках на Далекому Сході.

Брудні діти та жінки у захваті від унітазів

  • Розселяються незвані “гості” здебільшого у новобудовах, у квартирах, де до повномасштабного вторгнення жили заможні люди.
  • Перед “віджиманням” загарбники влаштовують своїм жінкам “перегляди” приміщень – вибивають двері у різних квартирах та разом обирають житло, де оселиться родина.
  • Між собою буряти та якути при цьому вихваляються тим, в яких умовах відтепер житимуть їх діти, та навіть надсилають родичам до Росії фото та відео, як вони сидять на унітазах. Хваляться загарбники також і тим, що приймають душ через кожні 2 – 3 дні, хоча вдома милися лише раз на тиждень.
  • У захваті від нових умов проживання і дружини окупантів, які все своє життя провели в юртах та ходили прати на річку. Їм неймовірно подобається спати на чистій постільній білизні та користуватися мікрохвильовками.
  • Нащадки окупантів при цьому швидко адаптуються до переїзду, погрожують місцевим жителям, що “їх тато всіх уб’є”, а також справляють нужду у дворах та під’їздах навіть у присутності батьків. Звісно, в подібній поведінці ніхто з росіян нічого поганого не вбачає.

Джерело: 24 канал.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Партизани фіксують кожну прибулу родину з росії: Голодранці з Бурятії і Якутії у захваті від унітазів в українських квартирах

  1. Якимсь пездіжом попахує. Якутія це не “за поворотом”, це дійсно далеко, я знаю, що таке трубка Мир і знаю дорогу до Ленска. Якщо ви пишите, що вони мешкали в юртах 😂, то звідки у бідних якутів гроші на білет на ЛІТАК?
    І як прилитіти, коли нічого не літає в Україну😂. А доїхати по землі це просто” не реально”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *