Падіння попиту: Укрзалізниця скорочує кількість поїздів до Росії


Згідно з повідомленням прес-служби , Укрзалізниця зменшує періодичність курсування поїздів до Російської Федерації.

Так, з 5лютого 2019 року поїзди №24/23 Одеса – Москва – Одеса та №20/19 Харків – Москва – Харків курсуватимуть через день замість щоденно.

Причиною змін у графіку курсування поїздів у напрямку Росії стало стрімке падіння пасажиропотоку між країнами. Так, у 2018 році Укрзалізниця перевезла до Росії 772,9 тис. пасажирів, що майже на 20 % менше, ніж у 2017 році.

Як свідчить статистика, з кінця літа 2018 року пасажири стали значно частіше подорожувати залізничним транспортом до Європейського Союзу. Так, за період із серпня до кінця минулого року Укрзалізниця перевезла пасажирів до ЄС на 10 % більше, ніж до РФ. Загалом до ЄС з серпня 2018 року до січня 2019 року перевезено 362,9 тис. пасажирів, а до Росії – 329,4 тис. пасажирів, – йдеться в повідомленні.

Зважаючи на прогнози і подальшої переорієнтації закордонного пасажиропотоку на європейський напрямок, в Укрзалізниці вже призначили 20 пар поїздів до ділових і туристичних центрів Європи.

У прес-службі нагадали, що у 2018 році вже було скасовані прямі поїзди та причіпні вагони прямуванням до Росії з Івано-франківська, Чернівців, Кременчука та Чернігова. Рухомий склад, який вивільняється, використовується для перевезення на внутрішньодержавних маршрутах.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.