У Харкові СБУ блокувала діяльність злочинної групи вихідців з Кавказу, що тероризували підприємців


СБУ блокувала діяльність організованого угруповання, яке спеціалізувалося на вимаганні грошей від підприємців Харківської області, – інформує прес-центр СБ України.

Оперативники спецслужби встановили, що до складу банди входили вихідці однієї з країн Кавказького регіону. Зловмисники мали розгалужені зв’язки з представниками кримінальних кіл сусідніх держав, зокрема на території РФ.

Задокументовано факт вимагання від місцевого адвоката 400 тисяч доларів США як «відсоток» за використання взятих у борг коштів у розмірі двадцять тисяч американських доларів. У разі несплати «данини» рекетири погрожували чоловікові та його родині фізичною розправою.

Під час отримання частини неправомірної вигоди і було затримано
одного з організаторів угруповання

Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру в скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу. У межах кримінального провадження, передбаченого ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України, тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності інших учасників організованого угруповання. Операція із викриття зловмисників проводилась спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *