Нідерландські слідчі заявили, що у них є свідок запуску ракети по MH17


РОСІЯ БУДЕ ВИЗНАНА КРАЇНОЮ-ТЕРОРИСТОМ, ЩО ВБИЛА УСІХ ПАСАЖИРІВ ТА ЕКІПАЖ БОРТУ MH17

Попри усі задіяні схеми відбілювання росії – країни-агресора і приховування свідків цього злочину, очевидці у Нідерландів все ж є. І докази прямої причетності росії залишаються.

У міжнародної Спільної слідчої групи (JIT) є свідок/свідки запуску ракети по малайзійському Boeing рейсу MH17 в небі над Донбасом в 2014 році. Про це заявив нідерландський слідчий, голова JIT Фред Вестербеке для американського суспільно-політичного телешоу “60 хвилин” на каналі CBS.

Про це повідомляє УНН.

“Я б сказав, що у мене є очевидець. Я не сказав, скільки їх”, відповів слідчий Вестербеке на запитання, чи є у слідства “очевидці запуску ракети”.

Він також заявив, що немає сумнівів у тому, що ракетна система “БУК”, за допомогою якої був зроблений постріл, належала 53-ій бригаді збройних сил Російської Федерації.

Вестербеке також заявив журналістам, що Росія взагалі не допомагала у розслідуванні протягом останніх п’яти років.

“Тому що вони повинні були дати нам всю інформацію і всі докази, які нам потрібні в цьому складному розслідуванні… Вони повинні були сказати нам на другий день після того, як це сталося… вони повинні були сказати нам: “Ми зробили помилку” або “Ми зробили те, чого не повинно було трапитися”. Вони повинні були вийти вперед. Це те, що вони повинні були зробити, і вони ніколи не робили цього”, – сказав слідчий.

Donate to Myrotvorets

2 коментарі до “Нідерландські слідчі заявили, що у них є свідок запуску ракети по MH17

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *