Навіть найстрашніші злочинці не ставляться так до своєї країни, – польський юрист про свій досвід спілкування з “російськомовними українцями”


Польський юрист написав про свій досвід спілкування з “російськомовними українцями” – і він у нього не надто райдужний.

У своєму Facebook правник наголошує, що громадяни України мусять знати державну мову, а ті, хто відверто ігнорує її, – не українці, а злочинці-прихильники «рускава міра».

«Я кілька днів думав, чи розмістити цей допис, але так мене востаннє дістали всілякі захисники так званих «російськомовних українців», що вирішив таки написати. 

Позаминулого тижня був весь день на судових засіданнях у познанському апеляційному кримінальному суді.

Суд розглядав 14 апеляцій, 6 було – від громадян України.

Мені вже стало моторошно, коли я осмислив, що майже половина всіх засуджених за злочини – українські громадяни

Виявилося, вони всі російськомовні, – я зітхнув з полегшенням.

Для них усіх був перекладач української мови.
Усі вони «нічєво нє панімалі», але суд це не вразило, суддя – головуючий сказав, що українські громадяни мають знати українську мову і годі.

Їхня поведінка була жахлива, хамили, кричали, треба було їм безліч разів звертати увагу.

Перекладач сказав, що не буде перекладати з російської, суддя – головуючий сказав, для нього це відмова від пояснень. Але кожному дали змогу щось сказати, хоча і не перекладали.

Один з них просив задовольнити його апеляцію. Він сказав, що не хоче бути видвореним до України, бо ненавидить Україну, це країна бандитська, кримінальна, бидляча, а люди там – усі розумово відсталі.

Я розумів, прокурор розумів і судді (такого були віку), теж зрозуміли. Усім відібрало мову.

Один суддя не стримався і російською йому сказав: «я вперше щось таке чую, я судив найстрашніших злочинців, але жодний такого про свою країну не говорив.

І сказав: якщо ви так ненавидите країну, яка має бути вашою батьківщиною, то тим паче ви ненавидітимете Польщу, вам тут не місце».

Ось вам русский мир.

Приповз до Польщі.

Надіюся, ми собі дамо з ним раду.

Я щодня допомагаю українцям, надаю їм консультації. Ніхто з українськомовних не звернувся до мене з кримінальною справою.

Я ніколи не чув. А росіяни з України? Ось, бачте.
У вас теж найвища злочинність у йуґовасточних абластях», – написав правник.

Джерело

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Навіть найстрашніші злочинці не ставляться так до своєї країни, – польський юрист про свій досвід спілкування з “російськомовними українцями”

 1. Все так, але за 5 років війни чомусь ніхто з “папіреднєго” керівництва країною так нічого і не зробив для того щоб ті хто вже є дерслужбовцями знали б ще і Конституцію своєї країни, хоча кожні два роки проходять атестацію для понту. Бо більшість з них взагалі вважає що це просто якийсь атрибут як прапор. Ну був би він іншим в принципі це ж не проблема. Але може Конституція бути атрибутом? Справа ж не в досконалому знанні, а в розумінні її суті. Що може громадянам пояснити істота яка навіть не розуміє що таке “абщак” і “панятія”? Було б смішно якби не було так сумно через події що маємо. Тому ми так і живемо. Бо як кажуть як ви мислите, таке навколо вас і життя. Але так мислить більшість, а мають всі.
  Помітив що ЗеТабуреткін щось там сказав про те що: “а давайте її потроху повчимо”. Але то було таке, миттєвість. Можливо самому довелося поТрускавецьки її почитати.
  Знаю про те що кажу, бо сам маю достатній досвід роботи в цих структурах. Такого лушпиння в країні Україна більше ніде немає ніж в цих структурах. Їм справді пох… за кого “скакати” (насиджувати сраки). Не дочекаєтесь щоб воно скакало. Але я туди попав, через те що нормальне підприємство закрилось, а інших навколо просто немає. Та був шокований тим що бачив, і вже не дивувався що воно “співало” перед окупацією. Та немає різниці де ця структура в окупації чи ні, бо воно однакове будь де. Такої корупції на всіх рівнях насправді в деяких з цих структур до війни і не було. Маю на увазі ті що в Україні. “Пірімога” точно… Є структури в яких взагалі ніколи нічого не зміниться, бо реформувати їх справді не просто, а керівництво не змінюється десятиріччями.
  А ви тут про мову. Мову 26 разів в історії один той самий окупант забороняв. Дивно що її хтось ще знає.
  Аваков на схемах! Насіров на місці також. Тітушка Костя Грішин який допомагав розв’язувати війну і віджимати для окупанті шахти на свободі. І т.д. То ж не дивно що “піндоси” і “гійрапеци” продовжують хавати пуйланське бабло. Джерело ж колись вичерпається, то ж треба встигнути хапнути. Рабсіянцям один }{ер бабло не потрібно. “Свабіда ж єто анархія. Ніпадходіт”. Їх дім в’язниця, їм там краще (подихати).

  Бувайте здорові пересічні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.