Надежда: доставка ільменіту рейсом Амбарли-Керч


Ділянка Камиш-Бурун закритого порту Керч

Судно “Надежда” працює по схемі, яка включає доставку в Туреччину сільськогосподарської продукції з РФ і на зворотньому шляху перевезення ільменіту в Крим, окупований російськими загарбниками.

Журналістами SeaKrime вже була опублікована стаття про незаконні суднозаходження “Надежда” в закриті порти окупованого Криму у другій половині 2019 року та менеджмент судна-порушника.

Судно “Надежда” (IMO: 8611221, MMSI: 273456690, Call Sign: UBXS8, Flag: Russia [RU]) завантажилось в Єйську і 7 січня 2020 відправилось в турецький порт Самсун, де перебувало з 12 січня. Після виходу з Самсуна 17.01.2020 “Надежла” пішла в турецький порт Амбарли в Мармуровому морі за вантажом ільменітової руди.

На стоянку перед Босфором “Надежда” прийшла 20.01.2020.

Вночі 21 січня, коли судно йшло Босфором, воно зазнало технічної несправності, яку протягом доби було виправлено силами екіпажу.

Вранці 22.01.2020 “Надежда” прийшла в Амбарли.

Ввечері 22.01.2020 “Надежда” вийшла з Амбарли, завантажившись партією ільменіту, вказуючи в AIS Темрюк як порт призначення.

25 січня судно пройшло Босфор.

29.01.2020 судно “Надежда” вимкнуло AIS в Керченській протоці, зайшло на ділянку Камиш-Бурун порту Керч і почало розвантаження доставленого з Амбарли ільменіту.

Після розвантаження судно перешвартовалось до іншого причалу порту Камиш-Бурун для ремонту. 19.02.2020 після завершення ремонту судно вийшло з закритого внаслідок окупації кримського порту.

Після виходу з Керчі судно пішло в Єйськ на завантаження. Прогнозуємо, що буде повторення схеми:

  1. Доставка в турецький порт сільськогосподарської продукції з РФ.
  2. Перехід в турецький порт Амбарли і завантаження там ільменітом.
  3. Доставка ільменіту в Керч, в окупований російськими загарбниками Крим.
  4. Перехід в російський порт Азовського моря для завантаження сільськогосподарською продукцією для доставки в Туреччину.

Така схема є економічно вигідною, судно працює в обидві сторони, наразі цій схеми дотримуються вже більшість суден, що займаються ільменітовими перевезеннями в окупований Крим.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *