На «Ширлані» ЗСУ тренуються за допомогою вітчизняної системи стрільби LaserTag


Збройні Сили України переходять на новий рівень підготовки військовослужбовців.

Механізована рота одного з батальйонів на Широколанівському полігоні проводить навчання з використанням системи LaserTag.

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на пресслужбу окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка.

Використання сучасного обладнання дає змогу тренуватися в динамічних умовах, максимально наближених до реального бою.

Як ми повідомляли раніше, «ШИРОКИЙ ЛАН» ПРИЙНЯВ ПЕРШУ БРИГАДУ. Це була 57-ма окрема мотопіхотну бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка.

Нагадаємо, на Рівненщині у серпні 2020 року, українську систему  уперше випробували під час змагання на кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України.

Тренувальну вітчизняну систему, розроблену компанією SKIF, з імітаторами стрільби було використано під час третьої фінальної номінації – “Злагодженість дій підрозділу з використанням системи LaserTag”

Танкові взводи тоді були обладнані датчиками та лазерами, що фіксують попадання, вели умовні бої один з одним.

Тренувальна система LASERTAG – це імітатори стрільби та мішені для відпрацювання ураження різних цілей з танка. З її допомогою танкісти-навідники можуть підвищувати свою кваліфікацію, навчатися знаходити та уражати статичні або рухомі цілі на різній дистанції, здобувати навички взаємодії зі штатними приладами наведення та ураження, відпрацьовувати ведення вогню з гармати та кулемета танка.«Ця система вперше використовується у масовій кількості. Нині – на танках. Хоча її можливо встановити й на іншу бронетехніку. Для умовного ведення вогню з гармати та кулемета використовується імітатор стрільби зі спареним лазерним випромінювачем, що закріплюється на стволі. Відстань та область ураження гармати й кулемета різна, що робить умовне ведення вогню максимально реалістичним. Постріл супроводжується гучним звуком вибуху піротехніки, що підвищує реалістичність навчання. Кількість умовних пострілів може бути обмежена аналогічно до боєприпасів танка», – розповів керівник департаменту військового виробництва компанії SKIF Едуард Дебелий, інформагенству АрміяInform.

Використання подібної системи у Сухопутних Військах є чудовим доповненням до стандартної практики тактичних навчань, та дає кожному бійцю можливість більш поглиблено вдосконалювати свої бойові навички та використовувати цей досвід під час виконання бойових завдань, – зазначають військові.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *