«Широкий Лан» прийняв першу бригаду


Джерело: Мілітарний.

Перша бригада ЗСУ розмістилася у зручних казармах стаціонарного табору на 235 Міжвидовому центрі підготовки військових частин та підрозділів «Широкий Лан» побудованому за стандартами НАТО.

Мова йде про 57-му окрему мотопіхотну бригаду імені кошового отамана Костя Гордієнка.

Особовий склад замість звичних наметів у степу неподалік Миколаєва нарешті розмістився у стаціонарних казармах.

  • Тут їх збудовано одинадцять – 10 для розміщення чоловіків та одна, кубрикового типу, для жінок-військовослужбовців.
  • Складається з 12 кімнат — по 4 особи в кожній і 12 кімнат — по 6 дівчат.
  • У казармах обох типів є приміщення інформаційного центру, кімната побутового обслуговування з прасками та прасувальними дошками, душові.
  • Для харчування особового складу побудована їдальня, яка здатна за півтори години прийняти до 2500 осіб.
  • На території стаціонарного бригадного табору також є стройовий плац та спортивний комплекс, їх звели найпершими наприкінці 2018 року, військовослужбовці 36-го шляхо-відновлювального полку Державної спеціальної служби транспорту.

По завершенню зведення буде розпочато будівництво другої черги – автопарк, склади, комплекси відпочинку та розваг для особового складу.

З весни 2020 року, добудову всього стаціонарного бригадного табору на 235-у міжвідомчому центрі підготовки військових частин та підрозділів, теж передали ДССТ.

Попередні будівники вирвали зі стін електропроводку, залишили на відкритих ділянках будматеріали, які вимокли під дощем, також у каналізаційний колодязь було вилито «міксер» бетону, водопровідні труби були задуті монтажною піною.

Будівництвом 11 казарм займалась 1 окрема бригада ДССТ, іншими об’єктами, а також інженерними мережами та благоустроєм території – 194 понтонно-мостовий полк та 36-й шляхо-відновлювальний полк.

Стартувало будівництво бригадного табору у 2017 році, коли за відкритим тендером між цивільними підрядними організаціями перемогла ТОВ «РІСТ», з яким згодом Міністерство оборони України розірвало договори через зрив термінів здачі об’єктів.

Восени 2018-го на майданчик зайшов нова будівельна компанія відновила будівництво, але станом на початок 2020 року об’єкт так і не був зданий в експлуатацію.

Можливість залучення Державної спеціальної служби транспорту до будівництва та реконструкції Міністерства оборони стало можливим після передачі Служби з підпорядкування Міністерства інфраструктури до Міноборони України у 2017 році.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *