Житлові модулі для зони ООС: На мирній Херсонщині побудували модульну польову базу для ЗСУ


На Херсонщині побудували польову базу модульного типу для розміщення підрозділу збройних сил.

Створенням бази для розміщення підрозділів ЗСУ займалися військовослужбовці 26 окремої бригади Державної спеціальної служби транспорту, передає  “Діфенс Експрес”.

Житлові модулі розраховані на розміщення шести бійців.

Схоже, це один з типів мобільних житлових модулів, котрі були презентовані Володимиру Зеленському у липні минулого року й призначались для розміщення особового складу в районі Операції об’єднаних сил.

ВІЙСЬКО ОТРИМАЄ 200 МОБІЛЬНИХ ЖИТЛОВИХ МОДУЛІВ ДЛЯ КОМФОРТНОГО ПРОЖИВАННЯ

Як пояснив тоді діючий міністр оборони Степан Полторак, все буде залежати від того, де вони будуть знаходитися і від того контейнер буде мінятися. Для різних зон оборони модулі будуть різні, деякі треба буде закопувати у землю.

“Якщо це буде місце, де є небезпека нашим військовим (перша лінія оборони – ред), вони будуть заглиблюватися у землю і трохи конструктивно будуть мінятися, щоб особовий склад не отримав ураження”, – сказав міністр.

“Є інженерні засоби захисту того контейнера, яким будуть захищати особовий склад навіть проти диверсійних груп”, – додав він.

Тоді ж Володимир Зеленський заявив, що до кінця року українські військові у районі проведення ООС отримають модульні житлові будинки з усіма необхідними умовами для комфортного проживання.

Зокрема повідомлялося, що всього для військових в ООС необхідно 200 подібних модульних комплексів, з яких 30 вже є, а ще 10 будуть виготовлені найближчим часом.

Загалом було представлено три варіанти мобільних житлових модулів вітчизняного виробництва для розміщення чотирьох або шести бійців.

Чи було за цей рік повністю забезпечено військових на передовій такими модулями наразі не відомо. Але, як бачимо, їх почали використовувати для будівництва таборів в більш мирних областях України.

https://www.facebook.com/derjspetstransslujba/posts/1177606309285513

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *