​Логістику ЗСУ підсилять 9-ма білоруськими МАЗами з мультиліфтом


Міністерство оборони України закупить 9 вантажівок МАЗ-631724 із системою Multilift моделі ULTIMA 21S.56 CHU. Контракт підписаний з постачальником ТОВ “Торговий Дім Будшляхмаш”.

Про це повідомляє “Діфенс Експрес”

Тендер відбувся 13 серпня 2020 року. До відкритих торгів було допущено два учасника. Окрім переможця також брало участь ТОВ “Спец-Ком-Сервіс”. При стартовій вартості 49,5 млн грн, вартість контракту склала 49,204 млн грн.

Автомобілі з мультиліфтом дають змогу самостійно завантажувати або вивантажувати різноманітні платформи та контейнери. У війську подібні автомобілі можуть використовуватись для перевезення різноманітних вантажів, в тому числі боєприпасів, модульних конструкцій, контейнерів, зокрема і 20-футових контейнерів, на базі яких останнім часом розроблені десятки варіантів різних побутових модулів: банно-пральних, командних пунктів, мобільних житлових, казарм, пунктів управління і т.і.

Це дозволяє оптимізувати логістику у війську і здійснювати швидке розгортання бойових підрозділів на новому місці дислокації.

Система Multilift моделі ULTIMA 21S.56 CHU важить 4200 кг та дозволяє завантажувати розвантажувати вантажі вагою до 21 тони. Вона розроблена та виготовляється компанією Hiab (Німеччина) – світовим лідер із виробництва обладнання для дорожніх вантажно-розвантажувальних робіт. Компанія Hiab входить до складу корпорації Cargotec.

Нагадаємо, що раніше на Всеукраїнському військовому форумі приватних підприємців оборонної промисловості, який 28 вересня 2017 року пройшов у Києві на території НВО “Практика”, був представлений тривісний повнопривідний спеціалізований автомобіль “Богдан-МАЗ-6317” з системою швидкого завантаження контейнерів типу “Мультиліфт”. Він призначений для перевезення боєприпасів – зокрема до 120 ракет до РСЗВ «Град». Машина відрізняється броньованої кабіною (рівень захисту ПЗСА-4), розробленої фахівцями НВО “Практика”.

Повнопривідний спеціалізований автомобіль “Богдан-МАЗ-6317” з системою швидкого завантаження контейнерів типу “Мультиліфт”, що оснашений броньованої кабіною (розроблена фахівцями НВО “Практика”) та призначений для перевезення боєприпасів

Спеціалізований бронеавтомобіль для перевезення боєприпасів для широкого загалу вперше був продемонстрований під час виставки військової техніки “Міць нескорених” з нагоди 26-ї річниці Незалежності України, що пройшла у Києві з 22 по 27 серпня 2017 року.

Також, на виставці “Зброя та безпека – 2019” черкаський завод “Богдан Моторс” представляв вантажівку “Богдан-63172L “Мультиліфт”, що також створена на базі білоруського вантажного автомобіля МАЗ-6317.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *