Військо отримає 200 мобільних житлових модулів для комфортного проживання


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

21 липня 2019 року у Міністерстві оборони відбулася презентація мобільних житлових модулів для розміщення особового складу в районі ООС.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ВНУ.

Нагадаємо:

Це модульні житлові будинки з усіма необхідними умовами для комфортного проживання. В них передбачені кондиціонери, пічки, окремі мобільні пральні, туалети, душ.

Всього для військових в ООС необхідно 200 модульних  комплексів, з яких 30 вже є, а ще 10 будуть виготовлені найближчим часом.

Як пояснив міністр оборони Степан Полторак, все буде залежати від того, де вони будуть знаходитися і від того контейнер буде мінятися. Для різних зон оборони модулі будуть різні, деякі треба буде закопувати у землю.

“Якщо це буде місце, де є небезпека нашим військовим (перша лінія оборони – ред), вони будуть заглиблюватися у землю і трохи конструктивно будуть мінятися, щоб особовий склад не отримав ураження”, – сказав міністр.

“Є інженерні засоби захисту того контейнера, яким будуть захищати особовий склад навіть проти диверсійних груп”, – додав він.

До кінця тижня модулі відправлять у зону ООС, де їх протягом місяця тестуватимуть військові, а надалі з усіма зауваженнями їх будуть виготовляти масово.

Начальник Генштабу – головком ЗСУ Хомчак повідомив, що першою їх тестуватиме 53-тя окрема механізована бригада, а в подальшому їх отримають інші підрозділи.

Раніше ми повідомляли:

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *