“Ми вчасно розкусили гру з нами” – Сергій Кривонос про Президентські перегони


Сергій Кривонос

Шановні Українці та мої побратими!

Сергій Кривонос

Минуло декілька днів, після прийняття мною рішення про зняття моєї кандидатури з Президентських перегонів.
Настав час надати уточнену інформацію – чому?

Були внутрішні суперечності, емоції а саме страшне – була виявлена зрада та нечиста гра за спиною. Саме це і вплинуло на моє доленосне рішення.

Я не дам нікому гратися та маніпулювати мною та тими, хто пішли за мною.

Ми – військові, ветерани, волонтери – не той формат який можливо купити. Ми свою повагу серед суспільства здобули кров’ю та реальними справами, а не політичними маніпуляціями.

9 березня відбулося зібрання однодумців на якому виступив з обґрунтуванням свого рішення про зняття. Дякую усім хто адекватно та з розумом прийняв звістку про моє зняття з виборчих перегонів. Дякую всім хто підтримав у прийнятті рішення – балотуватися.

Коли ми з надією та оптимізмом рушили в цей нелегкий путь, то розраховували тільки на себе, на нашу команду. Але так сталося, що окремі люди вирішили погратися зі мною та вами в темну, підставляючи не тільки мене, мою команду але й тих хто повірив в нас.

Він або вони думали, що зіткнулися з військовими, які не вміють думати, аналізувати та робити певні висновки. Вони не врахували одного, що я, моя команда та більшість, хто підтримував та підтримують мене і надалі – це вихідці з Сил спеціальних операцій ЗС України які мають розумовій і аналітичний потенціал, та волонтери, які багато чого пройшли за роки війни.

Ми вчасно розкусили гру з нами: відповідальні – не виконували обіцянки, нас намагались купити, пропонували сумнівну “допомогу” в обмін на можливості, чинили тиск представники штабів інших одіозних кандидатів.

За місяць ми з вами зробили великий прорив, результати якого не пройдуть марно. Ми доказали усім – кожен у цій державі має право та може бути обраним. Не маючи фінансових ресурсів та інформканалів ми вели компанію, вона була 100% дієва та щира, бо саме проросійські сили почали гру проти мене, а “конкуренти” розпочали тиск.

Чудова картинка підтвердження моїх слів – це коментарі та дописи окремих осіб у ці короткі дня після зняття, поява мого інтерв’ю в топ пропагандистській програмі на Російському телебаченні, де вони мене прозвали дровосеком, який залив кров’ю Краматорськ та самим поважним військовим в ЗС України.

Командою ми точно набули досвіду та розуміння, як брудно грають у політику і які важелі тиску використовують, як маніпулюють заради власної вигоди ті, хто начебто “щіро” прагнуть розквіту нашої держави.

Ми обміркували все, і минуле, і що на нас очікувало б у майбутньому, якщо б у зграї вийшла би ця спецоперація.

Після аналізу всіх даних та фактів, я саме і прийняв рішення зняти свою кандидатуру з перегонів.

Чи відбулася зустріч з Верховним Головнокомандувачем? Так вона відбулась. Зустріч між Президентом та кандидатом в Президенти, Верховним Головнокомандувачем та воїном.

Ми розмовляли про багато речей – про стан в країні і механізми вирішення поточних проблем, програми та пропозиції. Дякую, пане Президенте, за розмову, допомогу, свою підтримку у прийняті рішення та можливість реалізації моїх програм вже завтра.

Сьогодні моє призначення на посаду заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України – це заслуга вас всіх, і, як я казав, це тільки початок нашої з вами успішної розбудови країни.

СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою

Далі буде

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №68/2019

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *