Модернізований Мі-8МСБ-В поповнив авіаційний парк вертолітної ескадрильї


Модернізований на авіапідприємстві АТ «Мотор Січ» Мі-8МСБ-В надійшов в розпорядження вертолітної ескадрильї.

Окрім нових двигунів гвинтокрил отримав й нове навігаційне і радіолокаційне обладнання та засоби зв’язку.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на пресслужбу 15 бригади транспортної авіації.

В найближчий час, після проведення відповідних підготовчих робіт, борт стане на бойове чергування.

Довідково

Серед робіт, що проводяться під час модернізації Мі-8 у Мі-8 МСБ-В – ремоторизація гелікотера, встановлення нових зразків авіоніки, навігаційної системи, картографічно-планової системи з модулем супутникового зв’язку, тощо.

На оновлену повітряну машину встановлюють нові двигуни ТВ3-117ВМА-СБМ1В виробництва «Мотор-Січ», замість ТВ2-117. Це дозволило покращити його характеристики, наприклад витрата палива знижена з 620 кг/год до 592 кг/годину.

Мі-8 МСБ-В має по три балкові тримачі, на які можна встановити керовані та некеровані ракети, а також бомбове озброєння.

Нагадаємо, в Україні проведені спеціальні випробування гвинтокрила Мі-8МСБ-В оснащеного некерованими авіаційними ракетами (НАР) типу С-13.

В УКРАЇНІ ПРОЙШЛИ ВИПРОБУВАННЯ “ЛІТАЮЧОГО “ГРАДУ”

Не гелікоптеру встановлені теплові відбивачі, які розсіюють теплове випромінювання, що знижує можливість ураження ракетами з тепловими головками самонаведення.

Додатково броньована кабіна та крісло льотчиків.

Вертольоти Мі-8 МСБ-В стоять на озброєнні української армії де успішно експлуатуються.

Нагадуємо, що у квітні армійська авіація Сухопутних військ ЗСУ отримала відремонтований та модернізований гелікоптер Мі-8МТ.

АВІАТОРИ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ОТРИМАЛИ МОДЕРНІЗОВАНИЙ ВЕРТОЛІТ МІ-8МТ

Роботи  були проведені Державним підприємством «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон».

Фахівці заводу встановили на машину українські системи активного та пасивного захисту від ракет з інфрачервоними голівками самонаведення та броньовані плити вітчизняного виробництва.

“Гелікоптер було оснащено двома комплектами супутникової навігаційної системи, радіолокаційним відповідачем, аварійним радіомаяком, твердотіловим аварійно-експлуатаційним реєстратором польотної інформації з можливістю запису переговорів членів екіпажу. Це дає змогу виконувати польоти відповідно до вимог ІСАО (Міжнародної організації цивільної авіації)”, – йдеться у повідомленні Державного концерну.

Машина має сучасний радіовисотомір, високонадійну короткохвильову радіостанцію, систему десантування у два потоки через вантажні стулки та авіаційний пошуковий прожектор.

ДП «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» спеціалізується на капітально-відновлювальному ремонті, переобладнанні та модернізації вертольотів Мі-2, Мі-8, Мі-17, Мі-24, Мі-35 і Мі-26 всіх модифікацій та їх обладнання, має право на серійний ремонт та модернізацію вертольотів Мі-14.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *