МІСТО СУМИ. І ЗНОВУ ТОЙ САМИЙ ЗАРІЧНИЙ СУД СТОЇТЬ НА ЗАХИСТІ ЗРАДНИКІВ БАТЬКІВЩИНИ


МІСТО СУМИ. І ЗНОВУ ТОЙ САМИЙ ЗАРІЧНИЙ СУД СТОЇТЬ НА ЗАХИСТІ ЗРАДНИКІВ БАТЬКІВЩИНИ ВИКОНУЮЧІ ЮРИДИЧНІ КУЛЬБІТИ

Втеча Медведчука з-під варти нас нічому не навчила, тому Зарічний суд м. Суми продовжує сприяти зрадникам Батьківщини, які співпрацювали з російськими окупантами.

04.04.2022 суддя цього суду Ірина Клімашевська виносить постанову, якою передбачає звільнення під заставу місцевого мешканця – громадянина України Володимира Артюха, який намагався передати окупантам списки з установчими даними українських патріотів, у тому числі бійців місцевої тероборони, але був затриманий СБУ.

Більш того, вже 15.04.2022, та ж сама суддя Клімашевська відмовляє у задоволенні клопотання СБУ щодо проведення обшуків у справі Артюха, вважаючи, що «обшук буде заходом, пропорційним втручанню в особисте та сімейне життя особи».

Як виявилося, це не останній випадок, коли Зарічний суд м. Суми дуже опікується можливістю створення умов для втечі з України осіб, які підозрюються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 111 КК України («державна зрада»).

01.05.2022 суддя цього суду Олексій Сибільов так само приймає рішення про можливість звільнення під заставу ще одного місцевого мешканця – громадянина України Олександра Гена, голови Середино-Будської громади, який «під час окупації Сумщини надавав ФСБ Росії дані щодо переміщення Збройних Сил України та видів озброєння, а також планував «здати» місто загарбникам, для чого особисто знищів інженерні споруди закритого пункту пропуску».

Але є і відмінності.

Сибільов вивявився більш спритнішим, ніж Клімашевська.

Поки анонімні захисники судді Клімашевської з числа «представників адвокатської спільноти м. Сум» намагаються залякувати розправою автора публікації (Суддя Клімашевська покриває зрадника, який здавав списки українських патріотів окупантам), суддя Сибільов сам ініціював кримінальне провадження стосовно тих, хто набрався сміливості критикувати його поблажливе ставлення до зрадників України.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *