Автори італійського плану замирення, від якого несе русскім духом, вже в Чистилищі


ЗАРАЗ БУДЕ ВАЖЛИВА СУСПІЛЬНО ЗНАЧУЩА ІНФОРМАЦІЯ, АЛЕ ПЕРЕД НЕЮ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ ВСТУП ОКРЕМО

Мова піде про 5 зірок.
І це не про коньяк.
Це про Італію і її політичне життя.
Ось цей вступ уважно прочитайте. Дані взяті з відкритих джерел.

«Рух п’яти зірок» (італ. Movimento 5 Stelle, M5S — мовіменто чінкве стелле) — італійська політична партія, заснована популярним коміком Беппе Ґрілло і підприємцем Джанроберто Касаледжіо  [прямо, як Ігор Валерійович ] 4 жовтня 2009. Для партії характерні популізм, енвайронменталізм [даєш мільярд дерев!], і частково євроскептицизм. Партія також підтримує пряму демократію [це референдуми на кожному кроці?] та загальний вільний доступ в Інтернет  [о! єбабусі], як одне з фундаментальних прав людини, засуджує корупцію.

Партія швидко стала популярною досягла серйозних успіхів у політичній боротьбі. Третє місце з понад 25% підтримки на парламентських виборах в лютому 2013 року [шалена підтримка завдяки гаслам про молоді обличчя з чистими руками ] стали головною сенсацією цих виборів.

У лютому 2013 року, у зв’язку з парламентськими виборами в Італії, відомий співак та актор Адріано Челентано написав пісню «Ti fai del male», щоб підтримати «Рух п’яти зірок». Пісня є зверненням до населення, проти байдужості до виборів [сдєлаєм вмєстє], з головним гаслом: «Якщо ти не голосуєш — ти шкодиш собі».

А тепер перейдемо до основного.

В Чистилище загриміли двоє представників цього політичного руху.

Найперше, що хотілось би заявити, це те, що ніяких спірних територій в України з росією (країна агресор) немає.

Є тимчасово окуповані і захоплені російськими загарбниками території України, є геноцид проти Українського Народу, є російський фашизм і нацизм.

Прикро, що в 2022 році ми змушені це пояснювати деяким італійцям.

Як правило, зараз з’являться товпи моралістів і експертів з міжнародних відносин. То ж відразу попереджаємо, що за 8 років ми вас таких перебачили дуже багато.

Завдання Миротворців виявити і зафіксувати посягання на суверенітет і територіальну цілісність України попри посади і політичний шлейф та зірковість досліджуваних нами осіб, з подальшим повідомленням правоохоронних органів та для допомоги правоохоронним органам. І ми це робимо вчасно на відміну від багатьох.

Ми вже проходили Шредерів і Штанмайерів тощо. Розгледіти першими змогли їх ми. Пережили атаки МЗС Німеччини і натовпу експертів та дожили до дня, коли вже цілий Європарламент закликає ввести санкції проти ексканцлера ФРН.

Ще раз наголошуємо, ніяких “спірних територій” із агресором і вбивцями в України немає. А від їхнього плану замирення з терористом №1 дуже тхне русскім духом.

До речі, про одного з них є інформація про незаконні відвідини Криму у 2015 році. Оскільки офіційних підтверджень немає, ми офіційно теж не додаємо це в запис, тільки фіксуємо про його наміри, які були висвітлені в засобах масової інформації.

В записах цих двох наших клієнтів ви знайдете повну інформацію про їхню діяльність, яка несе загрозу територіальній цілісності і суверенітету України.

🔻 Ди Стефано Манлио / Di Stefano Manlio

🔻 Ди Майо Луиджи / Di Majo Luidzhi

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *