MATROS KOSHKA: спроба доставки зерна з окупованого Севастополя в Ліван


Вивезенням зерна з окупованого Севастополя займаються структури, що мають відношення до гігантського державного холдінгу російського агресора – Об’єднана суднобудівна корпорація.

MATROS KOSHKA (IMO: 9550137, MMSI: 273297880, Call Sign: UBWW4, Flag: Russia [RU]) 29.07.2022 пройшов Босфор і в Чорному морі вимкнув судновий транспондер.

На Босфорі його було зафіксовано зафіксовано шіпспоттером Yörük Işık.

30.07.2022 MATROS KOSHKA зайшов в окупований Севастополь.

На фото від 30.07.2022 зафіксовано судно перед входом в Севастопольську бухту.

MATROS KOSHKA було поставлено в док компанії РЕМКОР (ИНН: 7714354110).

РЕМКОР відноситься до тієї ж бізнес-групи, що і АВЛІТА (в російських реєстрах АВАЛ). Це приклад диверсифікації бізнесу, коли виконання різних видів діяльності покладено на різні юридичні особи. У цих двох компаній спільний засновник – ГРУППА КОМПАНИЙ “МОРСКИЕ И НЕФТЕГАЗОВЫЕ ПРОЕКТЫ“, який через складну схему реєстрів належить до ОСК – “Об’єднана суднобудівна корпорація”.

Також у РЕМКОР і АВАЛ спільний директор – ЧИСТЯКОВ ИГОРЬ МИХАЙЛОВИЧ (ИНН: 773120438892), який з 2017 року занесений в базу Центру Миротворець – Чистилище.

12.08.2022 Матрос Кошка перешвартувався до зернового терміналу Авліти для завантаження зерном (обсяг приблизно 27 000 тонн).

На фотографії від 13.08.2022 Матрос Кошка стоїть на завантаженні біля зернового терміналу в Доковій бухті.

15.08.2022 приблизно о 18:30 за Київським часом Матрос Кошка вийшов з порту Севастополь.

Коли 16.08.2022 в АІС з’явився сигнал, Матрос Кошка вже підходив до якірної стоянки порту Кавказ.

Судно провело 3 дні на якірній стоянці порту Кавказ без вантажних операцій. 19.08.2022 MATROS KOSHKA знявся з якоря і направився до виходу з Чорного моря. Порушник вказав в АІС порт призначення Бейрут (Ліван).

MATROS KOSHKA оформлений на компанію “Крейн Марин Контрактор”, яка також здійснює менеджмент судна. Зв’язок компанії з державним гігантом ОСК ми показували в публікації.

Отже, триває незаконне вивезення зерна з окупованого Севастополя силами державного холдінгу російського агресора – “ОСК”.

Для проведення дослідження було використано інформацію з власних джерел проєкту SeaKrime. Деякі дані ми змушені приховувати з метою захисту наших джерел, оскільки окупантами здійснюються системні заходи щодо протидії роботі нашого проєкту.

SeaKrime – проєкт журналістських розслідувань злочинів проти державного суверенітету і територіальної цілісності України, пов’язаних з незаконними суднозаходженнями в закриті порти окупованого російськими загарбниками Криму.

SeaKrime є одним з проєктів Центру дослідження ознак злочинів проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку “Миротворець“.

All texts and graphic materials are licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 International License.

Центр «Миротворець» просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства і міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *