“Маяк” серійно випускатиме ЗІП для зенітних установок ЗУ-23-2


Завод “Маяк” опанував серійне виробництво ЗІП для зенітних установок ЗУ-23-2.

Як повідомляє “Діфенс Експрес”, наразі на підприємстві вже запущена лінія з виробництва запасних частин до спареної зенітної установки ЗУ-23-2.

Таким чином, на українських підприємствах ОПК буде повністю завершений весь цикл виробництва найбільш важливих частин та ремонту цієї простої та ефективної зброї.

Нагадаємо, у середині 2019 року пройшли визначально-відомчі випробування 23-мм стволів КБА40 для установки ЗУ-23-2, розроблених та виготовлених за власні обігові кошти на заміну радянських 2А14 КБ “Артилерійське озброєння”. Цей виріб вже допущений до експлуатації та закуповуються Збройними силами України.

Крім того, відомо, що у першій половині минулого року (квітень – травень 2020 ) фахівцями Державного науково-дослідного інституту випробувань та сертифікації озброєння і військової техніки проводилися визначальні відомчі випробування української модифікації ЗУ-23-2.

Випробування ДНДІ ВСО ВТ локалізованої та модернізованої в Україні 23-мм зенітної установки ЗУ-23-2 у квітні 2020 року

За результатами цих випробувань очікувалось направлення дослідного зразка на підконтрольну експлуатацію у ЗСУ з подальшим прийняттям цієї модифікації ЗУ-23-2 на озброєння українського війська.

Зенітна установка ЗУ-23-2 та міномети від ТОВ “КВП “Українська бронетехніка” під час презентації зразків українського озброєння делегації Бразилії у грудні 2020 року

Варто додати, що в ДНДІ ВСО ВТ не вказувався виробник зенітних установок, однак відомо, що роботи з модернізації та виготовлення зенітної системи ЗУ-23-2 проводились, зокрема, ТОВ “Конструкторсько-виробниче підприємство “Українська бронетехніка”.

Нагадаємо:

Українські зброярі, що працюють на ПАТ “Завод “Маяк” розробили дві надпотужні великокаліберні гвинтівки калібром 12,7 та 14,5 мм, що здатні вразити ціль на дистанції до 3 км.

“МАЯК” РОЗПОЧАВ ВИРОБНИЦТВО НАДПОТУЖНИХ НАБОЇВ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО СНАЙПЕРСЬКОГО КОМПЛЕКСУ “ВОЛОДАР ОБРІЮ”

«ЗАВОД «МАЯК» ПРЕДСТАВИВ ГВИНТІВКУ «НІЧНИЙ ХИЖАК» ПІД НАБІЙ 14,5Х114

Donate to Myrotvorets

1 коментар до ““Маяк” серійно випускатиме ЗІП для зенітних установок ЗУ-23-2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *