Луцький “Мотор” відремонтував авіаційні двигуни до радянських МіГ-29 для Польщі


Оголошений розмір угоди складає 500 тисяч доларів.

Минулого року Державне підприємство «Луцький ремонтний завод «Мотор» здійснив капітальний ремонт чергової партії з двох авіаційних двигунів РД-33 національних повітряних сил Польщі.

Двигуни передані на авіаремонтне підприємство WZL-2, котре займається ремонтом різних типів літальних апаратів, у тому числі винищувачів МіГ-29.

Як повідомляє Український мілітарний портал, Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.

Окрім ремонту авіаційних двигунів РД-33, це стосується і купівлі комплектуючих радіолокаційної станції та низки інших запасних частин.

Також через Державне підприємство «Прогрес» наприкінці 2019 року для WZL-2 була реалізована партія електронних блоків зі складу радіолокаційної станції H019 (РЛПК-29) винищувача МіГ-29.

Виробник – приватна компанія «Радіонікс», оголошена вартість – 860 тисяч доларів.

Через цього ж українського спецекспортера польському авіаремонтному підприємству було реалізовано обладнання для автоматичного керування та контролю процесів вимірювання тиску в системах винищувачів МіГ-29 на суму у 22 547 доларів.

Тоді ж інший державний спецекспортер Державне підприємство «Укрспецекспорт» передала польській компанії ANKOL SP. Z O.O блоки регулювання та захисту БРЗ-1 (4 штуки) для винищувачів МіГ-29.

Міністерство національної оборони Польщі вивчає можливість спільної з Україною модернізації парку літаків МіГ-29, про що стало відомо у серпні 2019 року.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *