Новорічний подарунок, понад 30 нових БПЛА для Нацполіції


Джерело: Defense Express.

Новорічний подарунок, понад три десятки дронів, поступить на службу в Управління авіації та поліції на воді.

Управлінню авіації та поліції на воді поставлені нові безпілотні літальні апарати типу квадрокоптер для виконання поліцейських функцій. В основному це добре знайомі працівникам МВС безпілотники DJI Mavic 2.

“Це дозволить фахівцям Національної поліції України ефективно проводити повітряну рекогносцировку під час супроводження спеціальних операцій, забезпечення публічної безпеки та порядку, а також пошуку зниклих осіб”, – відзначили в прес-службі Управління.

Також в поліції вважають, що впровадження новітніх технологій мультиспектрального аналізу та 3д моделювання значно покращить документування та фіксацію кримінальних правопорушень, а також слугуватиме джерелом інформації під час розслідування особливо тяжких злочинів.

Як відомо, подібні дрони раніше здебільше постачалися у підрозділи ДПСУ для ефективного контролю українського кордону вдень та вночі й вчасного виявлення правопорушників.

Окрім численних квадрокоптерів типу DJI Matrice серії 200 та DJI Mavic 2 Enterprise Dual, які дозволяють вести запис оперативного відео у форматі 4К з висоти до 6 кілометрів, ДПСУ також використовують і вітчизняні комплекси.

Зокрема, мова йде про БпАК Spectator-M що спільно виготовляються ВАТ “Меридіан” ім. С.П. Корольова разом з фахівцями Національного технічного університету України “КПІ” та розвідувальні комплекси “Лелека 100” від ТОВ “ВІК ДЕВІРО”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *